Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az idegenek irreális hatalmas...

Az idegenek irreális hatalmas feje bizonyítja, hogy interdimenzionális lények?

Figyelt kérdés

Gyermekkoromban többszőr eltérítettek a földönkívüliek különböző csoportjai, melyek közül most a legismeretbb fajt a Little Greyekkel, azaz kis Szürkékkel egyik tipikus való találkozásom részét mesélném el, ugyanis igen fontos, új dologra világít rá !


A kilencvenes évek eleje. Szokásos eltérítésként indult az egész, tehát feködtem az ágyon és aludtam. Hírtelen valami miatt felriadtam, a szobámban erős fény és és az ablakom előtt idegen lények lebegése fogadott ébredtemben. Panel lakás felső emeletén laktam akkor, mely ablaka egy széles mezőre nézett. Öt hatalmas fejű hófeér bőrű, testhez simuló egyenruházatú lényt láttam, hatalmas kémlelő szemekkel. Alig tudtam a szemükbe nézni, olyan erős szuggesszív hatásuk volt. Amint a szemébe néztem egynek máris éreztem, hogy az agyamban turkál érzelmileg. Mintha vizsgálnának. Ezek után visszaájjúltam álomban és vizsgálatok következtem. A lényeg az idegenek hatalmas testüknél jóval nagyobb aránytalan fejükben van.


Az öt lény az ablak előtt a levegőben lebegett, mégis mintha szilárdan álltak volna egy tömör talapzaton. A fejük egyszeráűen megdöbbentő nagyságú volt ! Nagyobb fejük volt, mint testük és a nyakuk ellenben igen kékony volt. Igen nagy fekete szemeik voltak, de a tekintetük félelmetes volt, ugyanis olvastak vele az elmémben. Az arányok [link]


Annak idején elsiklottam az aránytalan fejükön, mert minden szakirodalomban távoli csillagokból érkező húsvér lényeknek írták le, ufókutatók és valahogy úgy magyaráztam magamnak, hogy a gyenge gravitáció miatt lehet sokkal nagyobb fejük, mint testük, de mára egyértelmű számomra, hogy az univerzumban, annak fizikai világában nem létezhet élőlény ilyen hatalmas aránytalan fejjel és sovány vézna nyakkal és testtel. A magyarázat egyértelmű és egybeesik a mai személettel mely szerint ezek interdimenzionális lények lennének. azaz dimenzióközti nem fizikai alapú lények. Teljesen egybeesik azzal a ma leginkább teretnyerő elmélettel, melyek ebben a videoban nagyrészt benne vannak http://www.youtube.com/watch?v=r_9L_NXYyVA


A földönkívüliek szerintem régóta hazudnak nekünk. Az első találkozások alkalmával és az első kontaktoknak azt mondták, ők a Marsról, Vénuszról, Holdról vagy más naprendszerbeli égitestről jönnek, aztán mihelyt távcsöveinkkel és szondáinkkal bebizonyosodott, hogy teljesen alkalmatlan életre jött az új mese, miszerint ők más csillagok bolygóiról jönnek, pl Sirius rendszer stb. A tudomány fejlődésével azonban kiderült, hogy teljesen alkalmatlan életre és nem is jöhettek évezredekkel ezelőtt sem több csillagrendszerből sem ezek a lények. Már több évtizede figyeli a SETI az űrt és soha semmi életre utaló jelet nemészlelt, ahogy teleszkópaink sem észleltek űrvűrosokat vagy más mesterséges égitestet vagy élet nyomait, amit az idegenek állítottak, akár kontaktokon át, akár személyesen. Ez is megdőlt.


Azaz nem jönnek ebből a galaxisból sem. Volt egy rövid ideig az a nézet mely szerint más galaxisokból jönnek, de a hatalmas távolságokat nem hiszem, hogy akár térkeveréses akár térhajlítgatással meg lehetne oldani, de még féregjáratokon át sem. Maradt tehát az ezeken kívül eső lehetőség. Ma azt mondják az idegenek és a kutatók, egyöntetűen, hogy ezek interdimenzionális lények. Dimenziók közt élnek és egy magasabb világból jönnek, amit egyébként a DMT-s beszámolók az idegenekkel való találkozások is megerősítenek. Hozzáteszem sokan mások is beszámoltak a 90-es években ilyen irreálisan hatalmas fejű idegenekről, melyek testének mérete meghaladta fejméretüket.


Nem lehet más magyarázat, csak az hogy az univerzumon kívűlről jönnek ide és az idegenek interdimenzionális lények lennének ?



2015. febr. 5. 19:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Mi az, hogy interdimenzionális? A szélesség-hosszúság-magasság közül vagy ezeken túlról van szó?
2015. febr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Érdekes egy álmaid vannak...
2015. febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

"...minden szakirodalomban..."

Ezen besírtam. XD


"A földönkívüliek szerintem régóta hazudnak nekünk. Az első találkozások alkalmával és az első kontaktoknak azt mondták, ők a Marsról, Vénuszról, Holdról vagy más naprendszerbeli égitestről jönnek..."

Nem mindegy honnan jöttek ha nem tudunk odáig eljutni?


"Maradt tehát az ezeken kívül eső lehetőség. Ma azt mondják az idegenek és a kutatók, egyöntetűen, hogy ezek interdimenzionális lények."

Zseniálisan levezetted hogy más bolygóról nem jöhettek, mert szerinted az nem lehet, tehát nyilván egy másik dimenzióból jöttek mert arról vannak halvány és zavaros elképzeléseid. XD


"Ma azt mondják az idegenek és a kutatók, egyöntetűen, hogy ezek interdimenzionális lények."

Ilyen légből kapott - már-már interdimenzionális - hülyeségekről hol lehet olvasni?


Zoli, Te vagy az?

2015. febr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Igen ez Zoli úr.
2015. febr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 jan1k4papa válasza:
39%
Nagy tévedésbe vagy nemhazudnak nekunk az emberekhazudnak nekunk mivel mar bekelett volna jelenteniuk mert igy allapottak meg de mivel tovabbra is titokban taertjak ez emberek ezert megfogjak magukat mutatni amit mar el is kezdtek na terjunk ra akkor interdimenzionalis na most nem egy foldonkivuli faj el sot mivel megszamlalhatatlan dimenzi rs parhuzamos vilagegyetwm letezik ogem leteznek interdimenzinoalis foldonkivuliek ok az ugynevezett ugrok ok kepesek dimenzi sikokon ugralni es ha a venuszt vagy a marson egy masik dimenzioba nezzuk nyusog az elet de az ember csak 4 et kepes felfogni na most mas lenyek kitudja mennyit ;) remelem tudtam neked segiteni
2015. febr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 jan1k4papa válasza:
44%
Igen vannak velunk egy vilagban elo csak mas domenzioba de vannak akik mas vilagbol jottek szoval ezt gyorsan felejtsd el .. Ok nem mi es nem tudhatod mire kepesek :) mit gondolsz a piramisokat kik epitettek mirt mutat az osszes maja egyiptomi piramis az orionra ? Miert rajzoltak urruhas embereket a svinxet miert becsulek 30 e evesnek ? Mert nem emberek epitettek :)
2015. febr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 jan1k4papa válasza:
36%
A tortenelem 90 % a kamu
2015. febr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
36%

A fejlett civilizációkból ideérkezők mind inter dimenzionális lények,eleve az univerzum, multiverzum.

Univerzumok sokasága helyezkedik el egymáson,tehát a mi univerzumunkon kívűl rengeteg párhuzamos világ létezhet.

A tudomány ma már ennek a lehetőségét elismeri.

A mi univerzumunkban is és más univerzumokban is simán létezhet rengeteg, a miénknél mérhetetlenül fejlettebb civilizáció.

A tudományunk ami elég buta vagy minket néz csak annak, naponta változik és fedezi fel saját tudatlanságát.


Szeretnék egy példát::a 1980 as években azt tanították,hogy az univerzumban 100 millió csillag létezik,majd 1988 ban a Hubble lencséjét kicserélték, majd ezután már a tankönyvek 0 90-es években már a csillagok számát 200 millióban határozta meg.Olyan tudatlan az ember ,hogy az már röhej,egyébként volt hasonló tapasztalatom nekem is idegenekkel.


A technikai tudásuk óriási,milyen társadalmi tragédiákon mentek át,változásokon és mennyi ideig tartott amíg idáig elértek,hogy simán repülnek az univerzumban,vagy és azok között az inteligens fajok, a csodálatosan tökéletes hajóikkal.

2015. febr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Case ***** válasza:
68%

Az idegenek hatalmas feje csak a fejlett orvostudományukat bizonyítja: teljesen biztos, hogy normális úton nem tudnak megszületni.

...a többi hülyeségre inkább nem reagálnék.

2015. márc. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

" mit gondolsz a piramisokat kik epitettek mirt mutat az osszes maja egyiptomi piramis az orionra ? Miert rajzoltak urruhas embereket a svinxet miert becsulek 30 e evesnek ? "


jan1k4papa igazad van, de ha pont az Orionba mutat akkor éppen annak a fajnak nem interdimenzionálisnak kellene lennie, hiszen az Orion csillagkép ezen csillaga itt van a mi univerzmunkban, tehát fizikailag onnan kellene jönniük.


Az idegenekről nemrég úgy hallottunk kontaktoktól, tőlük, ősi leírásokból hogy a mi univerzmunkban kifejlődött hús vér lények, de a jelek arra utalnak és ezzel értettetek egyet, hogy interdimenzionálisak, azonban ez azt foglalja magában, hogy nem biológiai testük van, mint nekünk. Illetve fel tudnak venni ilyet ideiglenesen, de az nem az eredeti.


Remélem érthető az ellendmondás. Nekem nincs nagyobb fejem, mint testem, mert a biológia szerint ez lehetlen és innen jövök a galaktika széléről a naprendszerből. De ha interdimenzionális lennék, nem innen jönnék a mi univerzumunkból, mert azok nem itt élnek és akkor lehetne nagyobb fejem mint testem


"A tortenelem 90 % a kamu"


Egyértelmű. De szerintem ez szándékos félrevezetés.


"Nagy tévedésbe vagy nemhazudnak nekunk az emberekhazudnak nekunk mivel mar bekelett volna jelenteniuk mert igy allapottak meg de mivel tovabbra is titokban taertjak ez emberek ezert megfogjak magukat mutatni amit mar el is kezdtek "


Úgy tudom, hogy az idegenek akik telepatikusan kommunikálnak azt állítják az andromédáról, Zéta Reticulii rendszerből stb jönnek, azaz az univerzumunkból, ehhez képest nem húsvér lények !? miért?


"A fejlett civilizációkból ideérkezők mind inter dimenzionális lények,eleve az univerzum, multiverzum.

Univerzumok sokasága helyezkedik el egymáson,tehát a mi univerzumunkon kívűl rengeteg párhuzamos világ létezhet"


Ok, de már az első sorokban leírtam, hogy az hogy az univerzumunkból jönnek vagy más fizikai tulajdonságú univerzumból némileg más testet jelet.


Vannak más univerzumok, melyekben a fizikai állandók (gravitációs állandó, elektromos permeabilitás) más, szóval ezekben az elektromágneses, gravitációs stb kölcsönhatások erőssége eltérő a mienkhez, de egy ilyen világban kifejlődött egyed, ha átlép a mi univerzmunkba szétesik, mert az itteni teljesen más irányú erőhatások lévén az anyag deformációs tenzorában tartalmazza a nyíróerők minőségét, azok agyondeformálják a testét, hacsak nincs védőburokban. Ok amit láttam azok védőburokban voltak. Nehéz kiigazodni. de nem mindegy hogy innen jönnek vagy sem.


Case : "Az idegenek hatalmas feje csak a fejlett orvostudományukat bizonyítja: teljesen biztos, hogy normális úton nem tudnak megszületni. "


A fejük hatalmas volt a nyakuk vézna, nem bír a föli gravitáció ekkora fejet e kis testen. Ez lehetetlenség !

2015. márc. 12. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!