Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A halott Hold teóriája hamis?...

A halott Hold teóriája hamis? Mit gondolsz?

Figyelt kérdés

"1954-októberében történt. Mit láttak a földiek egyik éjszakai megfigyelésük alkalmával? A Tycho Brahe holdkrátertől az Arisztarkhosz kráterig haladt egy sebesen mozgó, kerek, fekete folt. Földi csillagász megfigyelők mindezt jól látták távcsöveiken keresztül és időmérést is alkalmaztak. A folt — a talajtól való távolság függvényében — 2-8 kilométer (!) átmérőjű űrjármű lehetett. Más magyarázat nincs.


A szerkezet — mint azt később a két pont közti, már ismert távolságból megállapították — csak-nem9700 km/óra sebességgel repült! A két kráter közti hatalmas távolságot mindössze húsz perc alatt tette meg, majd eltűnt. Persze nem ez volt az egyetlen ilyen esemény. Az elmúlt századok során, de a huszadik században, sőt annak második felében is egyre szaporodtak a nyugtalanító jelek"


Engem ez meggyőzött, nincs hozzáfűzni valóm. Neked? [link]


2015. febr. 14. 21:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
57%
Nekem sincs hozzáfűznivalóm az ilyen őrült elméletekhez.
2015. febr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
8%

miért akarsz te itt meggyőző lenni?

Miért provokálsz vitát?

2015. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
12%
Engem nem.
2015. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Shai-Hulud ***** válasza:
74%

Napfogyatkozáskor a Hold árnyéka is szédítő sebességgel száguld a Föld felszínén. Ha ez egy jármű lenne, akkor az is 10-15 kilométer átmérőjű lenne, és több ezer km/h sebességgel repülne.


A Holdról pedig mindezt az Urál - Csomolungma közötti, már ismert távolságból pontosan meg lehetne állapítani. És ha sokáig figyelnénk a Földet, egyre szaporodnának a hasonló nyugtalanító jelek.

2015. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 szabadsagharcos válasza:
Sztem a hold és fold között mozgó sziklatömb lehetett. Ezt követve vagy elmenekül a Föld gravitációjából, vagy a Föld légkörébe lépve elég.
2015. febr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
A csillagászok olyan tudatlanok lennének, hogy nem tudnak megkülönböztetni egy mesterséges tárgyat egy természeti jelenségtől?
2015. febr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
34%
" egyre szaporodtak a nyugtalanító jelek" Már annyi van belölük, hogy nyugtalanul háltam az éjjel.
2015. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

"...a talajtól való távolság függvényében 2-8 kilométer (!) átmérőjű űrjármű lehetett. Más magyarázat nincs."

Tehát olyan "űrjármű", amelyik a talajtól távolsága függvényében változtatja méretét?

2015. febr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
20%
A holdat a földönkívüliek hozták ide, mesterségesen előállított. Belül üreges...
2015. febr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Engem nem
2015. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!