Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha egy átlagos ember egy nap...

Ha egy átlagos ember egy nap megpillantana egy ufót akkor mi történne vele?

Figyelt kérdés
vagy egy lebegõ ufót ami nem lehet trükk mert a levegõben mozog stb meglátna egy átlagos ember milyen folyamatok zajlódnának le az agyában? sokkot kapna és meghalna vagy mi?
2015. márc. 8. 18:00
1 2
 1/17 Vree ***** válasza:
83%

Spontán öngyulladás és felrobbanna a feje.


Farsangkor ne öltözz ufónak!

2015. márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
gondoltam hogy spontán öngyulladás nem vagyok hülye de elõtte mi történne sokkot nem kapna?
2015. márc. 8. 18:06
 3/17 anonim válasza:
Szerintem nagyon megsokkolná. Eleve, hogyha valaki olyan dolgot lát élőben, amit még soha, akkor meglepődik, elcsodálkozik. Hátmég, ha ez UFO *-*
2015. márc. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Sokkot kapna. Ezt utólag onnan lehetne tudni, hogy az öngyulladás miatt keletkező hamu mellett megtalálnák az illető nagyszüleinek fényképezőgépét, amivel a halála előtt egy homályos fényképet készített az ufóról.


Senki nem értené, hogy egy ilyen kritikus pillanatban miért vette a fáradságot hogy előkeresse a lomok közül és azzal fotózzon, miért nem a nála lévő modern mobiltelefonját használta erre a célra.


Pedig a válasz egyszerű: sokkot kapott. Ezért nincsenek jó felvételek az ufókról, sajnos a szemtanúk sokkot kapnak.

2015. márc. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
szerintem amugy tuti,hogy elfutna a helyszínről és valami hasonló történne.
2015. márc. 8. 19:06
 6/17 anonim ***** válasza:
Én már láttam(legalábbis volt az égen 3 fény(háromszög alakban) ami szinkronban haladt). felkiáltottam, hogy tudtam, és mentem a dolgomra. Ha nem jönnek, le akkor nem igazán tudok mit csinálni
2015. márc. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
és utánna élted az életed? ez elég hihetetlen sztem már egy ilyen után is hónapokig nem tudnál másra gondolni és próbálnád alkoholba folytani a látottakat nemigaz?
2015. márc. 8. 20:06
 8/17 anonim ***** válasza:

Kiskorom óta hittem az űrlényekben, tudtam, hogy vannak csak nem volt bizonyítékom.

Nem úgy fogtam fel az egészet, hogy úristen most mi történik, hanem beléptem azon szerencsések csarnokába akik már láttak ufót.

Annak sem lett volna több értelme ha elkezdtem volna inni, vagy imádkozni az űrlényekhez, vagy mindenkinek mondogatni

2015. márc. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

UFO = Unidentified Flying Object = azonosítatlan repülő tárgy, szóval minden olyan levegőben repülő dolog, amiről az észleléskor - akár az észlelő állapotától, akár az esemény gyors lefolyásától, akár a környezeti körülményektől - nem tudjuk megállapítani, hogy mi az. Nem összetévesztendő/egybevonandó a földönkívüli lényekkel.


Mi történik ha egy átlagos ember meglát egy azonosítatlan repülő tárgyat? Meglepődik. És ilyen kérdéseket tesz fel magában: "No ez meg mi a fene? Sokat ittam vóna' a kocsmába', de hisz még este sincs! Biztos napszúrás, márciusban, ja biztos az lehet!".


A következő fokozat - ilyen történik például meteoritbecsapódáskor, vagy űrszemét lezuhanásakor - a megijedés, ami nagyon veszélyes helyzetben - mint amikor orbitális pályára áll egy házi, égve felejtett pálinkafőző gázpalackja - átcsap pánikolásba.

Ha ez a mi portánkon történik - pláne amikor otthon tartózkodunk, és nem mentünk el a kocsmába - na akkor akár sokkot is kaphatunk - ilyenkor érdemes gyógypálinkát előkészíteni (már ha nem vált a lángok martalékává). ;)

2015. márc. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
jó lehet egy ufo akármi de én a szokásos holywoody ufóra gondoltam a csészealj vagy hasonlók...
2015. márc. 8. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!