Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufó lehetett? Vagy mi?

Ufó lehetett? Vagy mi?

Figyelt kérdés
Éjjel felébredtem és nyúltam volna a műanyag palackomért hogy igyak. De nem volt ott ahol szokott! Az ágyam mellett kellett volna lennie, de ehelyett a palack az ágyamban volt a fal mellett, kupak nélkül! Nem emlékszem hogy korábban felébredtem volna és pláne nem tettem volna az ágyamba és pláne nem kupak nélkül. Még volt benne víz! Esetleg egy ufó tehette oda? Vagy ez mi?

2015. máj. 5. 20:42
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Kizárásos alapon csak ufó lehetett, ez egyértelmű...
2015. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:

Lakik valaki még veled?

Vagy esetleg kamu kérdés?

2015. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Minden magyarázat elég valószínűtlen, igazából az ufós is annak tűnik, de talán még mindig az a legvalószínűbb. És mit akarhatott itt? Amúgy nem falun lakom, errefelé ritkábbak az ufók.
2015. máj. 5. 20:50
 4/43 A kérdező kommentje:
Van két szobatársam, de ők csak onnan tudták meg hogy reggel meséltem. Igazából nem hiszem hogy szívatás volt, mert nem volt benne semmi kellemetlen végül is számomra, csak elég megmagyarázhatatlan a dolog.
2015. máj. 5. 20:51
 5/43 anonim ***** válasza:
alvási paralízis
2015. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Kicsit utána olvasta az mi, de nem nagyon illik a helyzetre. Én magamon nem éreztem semmi furcsát, csak az a furcsa hogy került oda az üveg az éjszaka közepén.
2015. máj. 5. 21:04
 7/43 anonim ***** válasza:
59%

Az UFO egy azonosítatlan repülő tárgy. Kizártnak tartom, hogy egy ilyen berepült a szobádba, és a generált széllel lecsavarintotta a kupakot, és melléd rakta a vizet.


Létezik olyan tevékenység, amit álmodban teszel, de nem tudsz róla. Ha rajtad kívül más nem volt ott, akkor te csináltad.

2015. máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
84%

VÉGRE megvan a kétségbevonhatatlan bizonyíték, hogy idegen értelmes lények látogatják bolygónkat!


A szkeptikusok érveit porrá zúzta, hogy egy névtelen paraszt a minap a pálinkás, akarom mondani: vizes butykosát fél méterrel odébb találta meg, egy kiadós éjszakai bebaszcsizás után.

Mi ez, ha nem sziklaszilárd bizonyíték a Földön kívüli életre?!

A szkeptikusok most világszerte egy emberként látják be, hogy egészen eddig tévedtek.

2015. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

"alvási paralízis"


Nem, ez inkább krónikus agyparalízis lesz.

2015. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 SZücsöm ***** válasza:
Csak is a csenő manók lehettek a ludasak.
2015. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!