Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen UFO tevékenységhez...

Milyen UFO tevékenységhez kötött hobbijaid vannak?

Figyelt kérdés
Barátom pl ufómagazinokat gyűjt, így nekem nem kell megvennem, olvasom az övét. Aztán van olyen szomszéd bácsi aki ufókra vadászik a telkén. Távcsővel figyeli őket és fényképezgeti is, régi rossz felbontású fényképező géppel, de idős és ez a hobbija. Neked mik?

2015. jún. 5. 02:08
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
UFO vadászat légpuskával a mezőn, ami lezuhan azt sajnos nem találjuk meg mivel az éji szinesfémtóvajok miatt lába kel a csészealjnak.Egyszer történt hogy az UFOt bevitték a mélybe az idegeneket meg állatmenhelyre vitték de azt mondták csak kutyatápba tudják őket darálni jelenleg mert nincs hely.
2015. jún. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Újra szoktam nézni az X-aktákat időnként. Ez számít?
2015. jún. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen magazin olvasgatá,x-akták újranézése pár évente,misztikus filmek nézegetése,gyík ezotéria rovat olvasgatása,neten mindennemű paranormalitással foglalkozó oldal olvasgatása,infogyűjtés legendák,mendemondák alapját illetően,mások beszámolóinak meghallgatása... Meg ilyesmi :-)
2015. jún. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én alapból szeretem a sci-fi műfajt, könyvben, filmben vegyesen. Illetve követek egy magyar csillagász oldalt a facebookon. Érdekelnek ezek a dolgok. Túlzásba nem esek, szóval nem vizslatom az éjszakai eget, bár úgy érdekelne behatóbban is, de egy jó felszerelésnek (még ha nem is kifejezetten UFO-t akarok fogni, hanem csak valami jelenséget megfigyelni, amiről szólnak, hogy lesz, és megfigyelhető felszereléssel, de szabad szemmel sajnos nem), eléggé borsos ára van. Így marad, hogy nézegetem mások remek fotóit az ilyen űrbéli eseményekről.

Szerintem máshol is kialakulhatott élet, szóval feltételezem, hogy nem vagyunk egyedül az Univerzumban, de a tudásunk még eléggé gyerekcipőben jár.

2015. jún. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Frizbizek?
2015. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok könyvem van meg újságjaim is, és nézegetek én is ilyen témájú oldalakat az interneten.
2015. jún. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%

Meghallgattam az UFO zenekar összes számát.

Sajnos már felbomlott ez a zenekar, így csak nosztalgia van.

2015. jún. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!