Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha sikerülne felvenned a...

Ha sikerülne felvenned a kapcsolatot egy idegen fajjal, mit tanácsólál az emberiséggel kapcsolatos álláspontjukra?

Figyelt kérdés

Tegyük fel sikerül egy idegen lénnyel kapcsolatba kerülnöd, akár úgy, hogy egy eltérítésből véletlen magadraeszmélsz és ezt ők annyira elismerően nyugtázzák, hogy érdemesek tartanak a többi embertől eltérően egyenrangú beszélgetésre telepatikusan, ahogyan szoktunk velük beszélgetni. Te mit tanácsólnál, milyen viselkedést tanúsítsanak az emberiséggel és a kormányokkal?


Mit tanácsólnál ismerve fajod : vegyék fel a kapcsolatot az emberekkel vagy sem ? A kormányokról mit tanácsólnál nekik : üzleteljenek vagy barátkozzanak velük vagy messze kerüljék el őket?


összefoglalva mit mondanál nekiik rólunk?



2015. aug. 4. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Hogy semmiképp ne vegyék fel a kapcsolatot se nagy tömegekkel, se kormányokkal. (Azokkal főleg nem.)
2015. aug. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
93%
Hát én azt tanácsolnám nekik hogy menjenek el. Az emberek még egymással sem tudnak rendesen tárgyalni(gondolva Afganisztán-ra) nem hogy egy vadidegen fajjal ami lehet hogy fejlettebb nálunk. A végén még lerohannak minket :)) :-D
2015. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Először azt hittem, hogy a 'tanácsólál' csak egy elírás volt... azután rájöttem, hogy mégse..

/Tanácsolnál/.. azt ha kimondod is tudod, hogy valami nincs vele rendben...


Szerintem elég egyértelmű, hogy nem harcra szólítanám fel őket, mivel akkor a szeretteimnek is annyi, és sok olyan embernek aki nem érdemelné meg a halált. Sok ártatlan fiatal.. gyerek.. idős.. felnőtt.. kismama.. stb.

Amúgy az ember még nincs rá készen, hogy egy ilyen dolog megtörténjen...

2015. aug. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Vegyék fel a kapcsolatot az emberekkel? Nem lenne jó döntés...

A kormányokról? Ne álljanak velük szóba. És mellékesen megjegyezném, hogy vigyék el az ilyen Orbán fajta selejteket...

Összefoglalva: Elég furcsa faj vagyunk, megértem miért látogatnak el ide annyiszor...

2015. aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Meneküljetek, amíg még tehetitek! :D
2015. aug. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 WinnyWonka ***** válasza:
9%
Én kvázi kiselejteztetném velük azokat az embereket, akik többet ártanak sokszor mint segítenek. Értem ez alatt a politikusokat; az elnyomó kormányokat, akik a saját népüket gyilkolják; azokat, akik kínozzák az embereket/állatokat; tehát összesítve azokat az embereket, akik tűzre valóak.
2015. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
"Hagyjátok már az emberek elrablását! Inkább raboljatok el egy anatómiakönyvet és kész..."
2015. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó ez jó volt xD
2015. aug. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
tru life
2015. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
azt mondanám nekik hogy pusztítsák el a földet de engem hagyjanak aludni
2015. aug. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!