Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti hiszitek hogy vannak a...

Ti hiszitek hogy vannak a távoli universumban más élőlényet is található akik nem n-ufók hanem valamilyen intelligenciával felruházott lények?

Figyelt kérdés
Én hiszek bennük ezzel szeretnék foglalkozni de ti hisztek benne vagy a vallásotok ezt ellenzi?

#univerzum #űrlényekl #astrobiology #ufology
2015. aug. 20. 12:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én is, mert a valószínüség számítás szerint nagy rá az esély.
2015. aug. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy vannak valahol, és piszok kíváncsi vagyok rájuk:-)
2015. aug. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Biztos h vannak sztem. Am az ufo az egy gyüjtönev, minden földönkivülit igy emlegetünk. Vannak mas bolygokon mas ertelmes lenyek, söt sokkal fejlettebbek nalunk.
2015. aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
hát ezt a kérdést magyarabbul is leírhattad volna:) Ha arra vagy kíváncsi, hogy vannak-e értelmes lények az univerzumban a Földön kívül, akkor szerintem igen. Sajnos a fizikai törvényszerűségek és a csillagászat távolságok miatt szinte biztos, hogy nem tudunk velük találkozni, de valószínűleg kommunikálni sem.
2015. aug. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy élőlények legyenek, nem kell ufonak lenniük. Az ufo gyártott alkalmatossággal repülést tételez fel.

A repülőgép feltalálása előtt is volt élet a Földön, pedig uforól szó sem lehetett, elhagyni nem tudta életterét.

.

Logikus feltételezni azt, hogy bármelyik galaxis bármely naprendszerében lehetséges élet. Olyan élet is, amilyet a mi ember-központú csökött gondolkodásunkkal elképzelni sem tudunk.

Bolondság lenne azt hinni, hogy csak ugyanilyen, földi formában létezhet élet.

2015. aug. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Miért ne lehetne? Vannak olyan élőlények, amelyek számára az oxigén méregnek számít.

Ezek után nem lenne alaptalan, hogy más élőlények más környezethez szoktak hozzá, ráadásul elég nagy az esély, hogy léteznek más élőlények az univerzumban.

2015. aug. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ozmium42 ***** válasza:
Senki nem tudja, hogy mekkora az esélye, úgyhogy ¯\_(ツ)_/¯
2015. aug. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
az UFO- jelentése valóban Untified Flying Object. De az n-ufo teljesen mást jelent. Azt jelenti hogyn gondolkodásra képtelen földönkívüli lény vagy valami ilyesmi én utálom a a földönkívülieket UFOnak hívák mivel Az Ufo nem lényt jelent hanem egy beazonosítatlan repülő tárgy!
2015. aug. 20. 17:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen vannak. Pl. A krixkraxiak, akik fejlett idegenek egy számnkra ismeretlen univerzumból. Számos törvényt írtak melyek a Galaxis Kódex alapját képezik.
2015. aug. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]

Az N-ufókról többet itt.

2015. aug. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!