Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szevasztopolban egy orosz...

Szevasztopolban egy orosz katonai bázis közelében UFO-t rögzítettek. Mit akarhatott?

Figyelt kérdés

2015 augusztus 19-én egy ismeretlen, fényes repülő tárgyat láttak napközben Szevasztopolban, pontosan a Krím-félszigeten. Kostelov Chenkov helyi lakos kerékpározott, egy fényes, plazmaszerű tárgyat látott kijönni a felhők közül.


Szevasztopolban található az orosz Fekete-tengeri Flotta támaszpontja. A félsziget az utóbbi időben számos fegyveres konfliktus helyszíne volt az ukrán és az Oroszországhoz népszavazás útján csatlakozott Krím-félsziget katonai erői között. kissé megnyúlt formájú repülő objektum vízszintesen halad balra egyenletes sebességel a szemtanú felvételén, majd nem sokkal később eltűnik szem elől. Az esetnek persze bőven akad előzménye az utóbbi időben.


A korábbi években is láttak hasonló, fényes objektumokat a Krím-félsziget partjai közelében.



https://www.youtube.com/watch?v=crdeb8RLmoo&feature=player_e..


2015. szept. 27. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazt, mint az oroszok.
2015. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi akarnak áltlában az UFO-k? Földi embert látni.
2015. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez egyszerűen egy hagyományos repülőgép, melynek a fénye

túlexponált a kamerán. Észre lehet venni amikor eltűnik a fák mögött.

[link]

2015. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aha ,sz_ar az álcájuk én sok ilyet látok volt ,hogy szabályossan részei látszottak ki egy nagyon nagy űrhajónak ami lebegett ,hosszú volt és az ablakok is látszottak meg ahogy világít .

Azt láttam legutóbb ,ahogy átmegy a' kiba_szott kőfalon !


Ilyenkór minden fényt ,főlleg ami erőssen feltűnően világít ki kell kapcsólni .

Autós elrablásnál lekéne kapcsólniuk a' lámpát főlleg ha felettük lebeg ,bár akkór lehet nincs menekvés ,sok emeber úgy lesz áldozat ,hogy kiváncsi és adamegy .

Az nekik tök jó else'kell érte menni oda jön .

Talán azért is világítanak, róka meg az arany sakáll is megdermed a' fényre ,az ember meg kiváncsi .


Hangrobbanást is hallani sokat ,brutáll milyen gyorsak ezek ! Anti-anyag végűl is ...

Azt lehet az is ,hogy repülő ,mert sugárhajtóműre hajaz a' hangja . Sokszór némák ,letudják némítani szerintem a' hajtóművet . Ha falon átmegy miért is ne ?

2017. febr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rajongókat. Bejött nekik. Hülyèk..
2017. febr. 18. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!