Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egykori CIA vezető az USA-ban...

Egykori CIA vezető az USA-ban őrzött idegenekről ti mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

van egy videó ami megnézése után arra lennék kiváncsi hogy aki megnézte annak mi a véleménye elöl az egészről

https://www.youtube.com/watch?v=HGd4i0T84vM



#idegen #UFO #ufok létezése #földön kivüliek
2016. jan. 26. 18:11
1 2
 1/17 anonim válasza:
82%
Te magad is idegen vagy, amúgy mindenki tudja, hogy a végtelenben nem az ember az egyetlen értelmes lény.
2016. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%

Nagy kópé az öreg, a halálos ágyamon majd én is előadok egy sztorit valami ultra nagy baromságról, neki mint CIA vezetőként a legnagyobb poén lehet egyet még utoljára hazudni! :D Biztos vagyok benne hogy mosolyogva aludt el örökre! :)


Már ha persze igaz bármi is abból hogy az öreg haldoklik és CIA tag volt. Az üzlet az üzlet és az "UFO kutatás" nagy üzlet, milliók vesznek könyveket és videókat bizonyítékokra vágyva.

2016. jan. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Én nem néztem meg, az baj?
2016. jan. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%

#3 Akkor meg minek válaszolsz? Azt hiszed, vicces vagy? Elárulom: nem. Ennyire nincs jobb dolgod? Szar életed lehet.


#2 Te egyáltalán végig szoktad gondolni, amit leírsz/mondasz, vagy csak ész nélkül ontod magadból a hülyeséget?

Nem azt mondom, hogy mindent el kell hinni, amit lát az ember, de legalább akkora hülyeség, ha nem nagyobb, ha az ember mindenre gondolkozás nélkül rávágja, hogy "hülyeség, nem létezik" stb.


"Nagy kópé az öreg, a halálos ágyamon majd én is előadok egy sztorit"


Elhiszem, hogy hülye vagy, de talán a halálos ágyadon már neked sem lenne kedved túlságosan viccelődni. Nem mondom, hogy 100% igaz, ami a videóban elhangzik, de mi oka lenne hazudni? Látszik rajta, hogy tényleg beteg, nincs már jól, ilyenkor az ember már nem szokott vicces kedvében lenni, képzeld. És azt se gondolom, hogy pénzjutalom miatt csinálná, hisz akinek már nincs sok hátra, azt aligha motiválná a pénz, hisz mire megy vele halála után?


"Biztos vagyok benne hogy mosolyogva aludt el örökre!"


Igen, mert mindenki vidám, amikor meghal. Ez megint csak egy példája, hogy olyan hülye vagy, hogy végig se gondolod miket írsz. Látszik, hogy még nem láttál senkit haldokolni, és még te sem voltál ilyen helyzetben, így nem is tudhatod. De egy nap majd úgyis megtudod, akkor talán azután már nem mondasz ilyen hülyeségeket.

2016. jan. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
5%

Ja, gondolom neked a filmekben haldoklók is tuti haldokolnak. :D Értem hogy szeretnéd hinni amit az öreg mondott, de hinni valamiben ész nélkül ostobaság, bármennyire is szeretnéd az ellenkezőjét. Abban megegyezhetünk hogy a kötőszavai igazak lehettek. Egy része biztos. Nagyon beletapostam a marsi virágos lelkivilágodba? XD


Meghalni meg mindenki megfog, én tuti valami poénnal fogok távozni ha van rá lehetőségem. Értem hogy szerinted a világ és az emberek csak úgy működhetnek ahogy te gondolod, tehát nem lehet igazam, de tévedsz. :)

2016. jan. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Igaz, tényleg vannak hülyék, te vagy rá az élő példa, erre legalább már nem kell bizonyíték :)
2016. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Véleményed még sértő is lenne, de egy olyan sötét elméjű emberen aki más véleményén megsértődik és aki szerint egy álinterjú az idegenekről a valóság, csak röhögni lehet. :D
2016. jan. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Előző, miből gondolod, hogy ez egy "álinterjú", a te szavaid szerint? Netalán csak azért gondolod ezt, mert nem hiszel ebben az egészben? Mert az nem indoklás, amiket fentebb kifejtettél, azokat csak a te személyes véleményed miatt írtad le.
2016. jan. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Bocs, de teljesen jó indoklás. A hinni benne hozzáállás nem az. Akik hisznek azokat becsapják. Nem derül ki semmilyen kézzelfogható, utánajárható információ az egészről, ennyi erővel az én kicsi pónimról is vallhatott volna, ugyanannyi igazságtartalommal bírt volna az interjú, legfeljebb a hívők köre állna másokból.
2016. jan. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát ezzel pont azt bizonyítottad be, amit írtam, meg azt is, hogy ebben a témában valószínűleg semmi jártasságod nincsen. Jól ismerem az ilyen fajta embereket, sajnos túl sok van belőlük itt az oldalon is.

Függetlenül attól, hogy ez az ember, meg a hozzá hasonlók mit mondtak, az ilyen magadfajtáknak az sem lenne bizonyíték, ha egy földönkívüli kopogtatna be hozzájuk.

Ha viszont teszem azt, ezek az emberek azt mondanák, hogy nem léteznek ide látogató idegenek, akkor persze rögtön, kapásból hitelesnek mondanád őket, meg a hozzád hasonlók is ezt mondanák.

Ilyenek az emberek, mindenki a saját nézete alapján ítél és mond véleményt.

2016. jan. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!