Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Vajon igaz lehet amit álmodtam...

Vajon igaz lehet amit álmodtam, jön a világ vége amit az idegen lények fognak okozni?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam este, hogy:

Egy hideg téli nap volt enyhén felhős éggel, volt hó is, bár erre nem annyira emlékszem, hogy volt-e

voltak varjak, meg mindenféle téli baromság

na most jöjjön a lényeges rész, Sétáltam az erdőben, egyszer csak megjelent valami villódzás az égen egy csészealj szerűség volt leszállt a földre letarolta a fákat maga alatt és egy hídszerűség nyúlt ki belőle a földig, ezen lejött 3 gyíkra emlékeztető alak hosszú farokkal, megnyúlt fejjel és pikkelyes bőrrel, valami papírt olvasott fel a középső idegen nekem majd elájultam és az ágyamban ébredtem, aztán itt erre nem emlékszem utánna kint voltam az utcán egyik nap sétáltam kihalt volt és fagyos szél fújt mikor az égen egy egész flottányi csészealj jött a föld felé és lézert lőttek a házakra,gyerekeket,embereket és kismacskákat lézerágyúztak le könyörtelenül én pedig csak néztem aztán megint kiesett itt mi történt utánna körülöttem minden füstölgött minden elpusztult romok voltak mindenütt síri csönd... hirtelen lépéseket hallottam a távolból ropogott a hamu, jött 3 alak ezek már nem földön kívüliek voltak egyiküknél volt egy vastag könyv lakattal lezárva másikuknál valami fura fénylő apró tárgy az egyiken fekete szemüveg volt és megkérdezték hogy "merre mentek" ekkor megmutattam és elmentek abba az irányba utánna valami furcsa kerregő hangot hallottam majd megint kiesett az álomnak ez a része utánna egy sivatagban menekültem azt nem tudom hogy kerültem oda, ott volt a 3 valaki és átadták a könyvet hogy vigyázzak rá mert náluk nincs biztonságban ekkor jött egy fénygömb és üldözőbe vett plazma lövelt ki belőle és megégette a lábam egy darabja pedig leolvasztotta a lakatot a könyvről a majd esni kezdet az eső a gömb szikrázott és eltűnt kinyitottam a könyvet és idegen lényekről voltak benne írások, utánna már csak annyira emlészem hogy volt valami robbanás meg több különböző csészealj közötti harc aztán minden el volt szinte pusztulva mintha világ vége lett volna.Mit jelenthet az álom és igaz lehet?



2016. ápr. 30. 17:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudtam eldönteni, hova is tegyem a kérdést mert idegenekkel kapcsolatos ezért szerintem itt a helye és nem az álomfejtésben de lehet ott lenne jó. nem tudom
2016. ápr. 30. 17:45
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha eljön a világvége, sem te, sem más nem fogja látni, hiszen akkor a világgal együtt mindenkinek kampec!

.

Mindenesetre a Viág kezdete óta a Világvége felé haladunk.

2016. ápr. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a kérdésre kérek válaszokat, köszönöm
2016. ápr. 30. 18:26
 4/11 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Vajon igaz lehet amit álmodtam"

"a kérdésre kérek válaszokat, köszönöm"


hm

2016. ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Hát persze! Am természetesen nem. Ugyanis én tudom irányítani az álmaimat és ez nekem stabil bizonyítéka annak hogy csak tőlem függ mit álmodok, és külső erők a megêlt tapasztalotokon kívül nem irânyítják. Ugyanis ha az én álmomba világvége lenne egyszerűen megoldanám hogy ne legyen. Probléma megoldva. Ezzel egyetembe az álomjóslás is baromság ennek okán.
2016. ápr. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja, meg fogunk dögleni!

:D De én viszek magammal farhátot, na meg spagettit :DXD Lol

2016. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6 és külső erők a megêlt tapasztalotokon kívül nem irânyítják.

-a megélt tapasztalatok bizony jó masszívan erős "külső erők"

2016. máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A gonosz Vogonok. Május 25.-én. Igaz, hogy ahhoz csütörtökre kellene esnie.
2016. máj. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
NEM valószínű
2016. máj. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!