Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek egy esetleges...

Szerintetek egy esetleges földönkívüli támadás során egy házilag készített bunker megvédene? Mit gondolsz?

Figyelt kérdés
Milyen anyagból kéne lennie ahhoz hogy ne találjanak rá a benne rejtőző személyekre és megvédene az idegen támadóktól?

2016. máj. 3. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Ezt most komolyan kérdezed vagy ennyire hülye vagy?
2016. máj. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 FüligJimmy88 ***** válasza:
Én gerendavázasat csinálnék, belül gipszkarton, kívül lambéria borítással. Olcsó, gyorsan megvan és tuti nem számítanak rá, hogy pont abban húzom meg magam.
2016. máj. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem egy sima betonbunker is megteszi, mert az idegenek nem tudnak bánni az ásóval. A nyeszlett karjaikkal nem is menne. Még cipőt sem hordanak az ásó bevágja a lábukat és nyáron a melegben hőgutát kapnak, mert olyan nagy a fejük télen pedig kemény a föld és nincs sáljuk sem + a textilre is allergiások. Ez amit van, mert ők valójában hikky-k, mint a japánok. Egész nap az ufóban vannak és emiatt nem szoktak hozzá a környezethez, de hogy a Föld minek kell nekik rejtély.
2016. máj. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó sajnos ez nem ilyen egyszerű, sok idegen van pl a mostani támadók a reptoidok ők elég erősek és imádják e meleget
2016. máj. 3. 22:58
 5/13 anonim ***** válasza:
én a legolcsóbb dologgal bélelem egy kérdezp tanácsára azbeszttel
2016. máj. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Neked nem kell semmi védelem. Elég ha meglátják a mitgondólszodat, s hülyére röhögik magukat.
2016. máj. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam, hogy a reptoidok nem bírják a trágyaszagot szóval elég körbefalazni a bunkert kívülről és oda se teszik a lábukat. Nem azért, mert nem szeretik a szart, hanem mert allergiások a lószarra. Azt is hallottam, hogy a kínaiak a kínai nagyfalat lebontják és vályogtéglából építik újjá, csakhogy most sár helyett tárgyát is kevernek bele a reptoidok ellen.
2016. máj. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hogyan képzeled?

Messzi-messzi távolbol, sok veszély közepette ide csámborognak és nem tudnak elbánni egy összekókányolt bunkerrel?

Ha megtudják, hogy ennyire lenézed műszaki tudásuk, bújhatsz bárhova, megtalálnak!

2016. máj. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kéne csinálni egy napelemes n-ufó reptoidijesztőt. Ez lényegeben egy n-ufóra emlékeztető madárijesztő lenne beépített hangszóróval amiről hülyeröhögés szól megállás nélkül. A reptoidok talán nem kockáztatnák meg egy n-ufó lelézerágyúzását és ez növelné a biztonságot.
2016. máj. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#8 Ez színtiszta logika senki sem ássa ki a szart, mert büdös.
2016. máj. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!