Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen anyagból lehetnek az ufók?

Milyen anyagból lehetnek az ufók?

Figyelt kérdés

UFO=Undefined Flying Object=Azonosítatlan Repülő Tárgy=csészeajj=abban vannak az ufóknautákok

ezt azért írtam le nehogy valaki az "ufó" alatt lényt értsen.



#idegen #UFO #lény #annunaki #színesfém #ufóknauta #plejádik #kriaxriax
2016. máj. 13. 21:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%

szilvásbuktából. a szilvásbuktoidok.


[link]

2016. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
allitolag van egy feltetelezes h ugyan olyan lehet mint a boszniai piramisok kulso boritasa...remelem vagod mirol beszelek
2016. máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Fémedényből, továbbá: Oxygen 38.8 kg 25.5% Carbon 10.9 kg 9.5% Hydrogen 6.0 kg 6.3% Nitrogen 1.9 kg 1.4% Calcium 1.2 kg 0.2% Phosphorus 0.6 kg 0.2% Potassium 0.2 kg 0.07%
2016. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
egy szó: földönkívüliből
2016. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A Roswelli esetnél a szemtanúk a mai emlékező fémre hasonlító tulajdonságú darabokról számoltak be.

A nácik első UFO-i valószínű a repülőgépeiknél alkalmazott anyagokból készülhettek.

[link]

2016. máj. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Mivel máshova már leírtam, így most bemásolom ide is, ugyanis sok kérdezö elfelejt valamit. Nem csak egy darab idegen faj van, hanem sokmillió. Megtippelni sem lehet a világegyetemben létezö idegen fajok számát, legyen az értelmes, vagy nem. Legyen az hosszútávú utazásokra képes faj vagy nem. Mi is csupán egy faj vagyunk a sok közül. Határozottan kijelenthetö, hogy mivel nem egy darab idegen faj él a világűrben és nem egy darab jár a földre, hanem több, így nem lehet egységes választ alkotni. Egyesekre jellemzöek a kérdésedben leírtak, míg másokra egyáltalán nem. De olyanok is vannak, akikre csak kevésbé jellemzö. Egyesek féreglyukakon gyözik le a távolságot, míg mások térhajtóművel, mások, más technológiával. Egyes idegen fajok így néznek, ki, más fajok pedig úgy. És órákon keresztül lehetne sorolni a különbségeket. Nincs egységes sztenderd. Minden faj más, másfajta jellemzökkel. Hasonlóan, ahogy az embertípusok között is akadnak eltérések. Ez nem megkülönböztetés, vagy rasszizmus, mielött bárki lepontozna, ez csak a világ sokszínűsége. Képzeljétek el, ha a föld is ilyen sokszínű, milyen sokszínű és változatos lehet a világegyetem. Tehát például egy olyan kérdésnek sincs semmi értelme, hogy pl "Milyen anyagból lehetnek az ufók?". Lehet 1, 2, 3, vagy akármennyi, hisz az idegen fajokat kb semennyire sem ismerjük.
2016. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én mint mondtam általánosságban kérdezek!Tisztában vagyok hogy sok faj van, tartom is párral a kapcsolatot, leginkább most a reptoidok csatahajóinak az anyagáról szeretnék többet megtudni mert kifejezetten ellenálló.
2016. máj. 13. 22:19
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A reptoidok nem osztják meg senkivel sem az űrhajóborításukat. Az generálja például a rendkívül erös védelmi pajzsot és ha kiadnák, akkor a pajzs kódját feltörhetnék és megszűnne a védelmük.
2016. máj. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Azonosítatlan Repülő Tárgy ≠ csészeaj

Azonosítatlan repülőtárgy lehet egy olyan drón is amit te építesz a sufniban!

2016. máj. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem árulom el, mert akkor bárki utánépíthetné UFO-mat, amivel ide jöttem.
2016. máj. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!