Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A világón sok felé halható...

A világón sok felé halható "égi hangok" mik lehetnek? Vajon tényleg igaz lehet hogy idegen megszállás előjelei?

Figyelt kérdés
sok felé halhatók hangok a égből általában fémes vagy kűrt szerűek és onnan fentről jönnek és szerintem ijesztőek bár még nem halottam személyesen de videókon igen nagyon fura it olvasom hoyg irkálják hogy elképzelhető hogy megszállják a földönkívülik a földet valamikor lehet az ufókhoz köthető?it egy videós hang egyre töb hang van már idén is mint tavaj: https://www.youtube.com/watch?v=mTOQvDzihTU

2016. máj. 14. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Majd kedvenc dinoszauruszunk velociraptor elmagyarázza, addig kezdj bunkert ásni.
2016. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Én az égből már régóta hallok ilyen hangokat.

- Csirip.

- Brr.

- BRR!

- Az anyádnak a picsháját, nem nyílik az ejtőernyő!

A "Brr" nekem is gyanús, mert ha a földön hallok motorzúgást, akkor tudom, hogy autó, de a levegőben csakis űrhajók lehetnek!

2016. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Ozmium42 ***** válasza:
Nem.
2016. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
elég sók hejesirási hibával irsz, tanulj egy kicsi magyar nyelftan
2016. máj. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az idegenek idegen országban szeretnek énekelni.
2016. máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen. Az a szokás, hogyha megszállnak egy bolygót, előre figyelmeztetik az ott élőket. Ez így teljesen logikus.
2016. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Fish1 ***** válasza:

Ha megszállni akarnának, már rég megtették volna.

Ezen kívül szerintem az ide látogató idegenek sokkal fejlettebbek mentálisan is, mint az emberek, és nem céljuk a megszállás. Az emberek magukból indulnak ki, mikor ezt feltételezik. Nézz körül a világban, mit csinál az ember? A saját faját öldösi. Nyilván az sem véletlen, hogy a felsőbb hatalmak titkolják az idegenek létezését, már amennyire még lehet. Máskülönben egy csomó idióta ember már támadási tervet dolgozna ki...

2016. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, jól tudod ezek idegen megszállás előjelei!A hangokat nem direkt keltik pusztán elromlott a hangtompítójuk.
2016. máj. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%

Javaslom, előbb egy kicsit művelődj! Majd ha képes leszel 3 sort leírni kevesebb, mint 10 helyesírási hibával, akkor már elég intelligens leszel ahhoz, hogy belásd, miért is butaság az, amitől félsz.

Addig pedig nyugodtan olvasgasd az UFO magazint, meg a Hihetetlen-t, nézd az Enigmákat, elvégre valamiből ezeknek az áltudományos marhaságok szerkesztőinek is meg kell élni.

2016. máj. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, az idegenek is odafönt esznek néha babot....
2016. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!