Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Léteznek-e olyan fórumok vagy...

Léteznek-e olyan fórumok vagy facebook-csoportok, ahol komolyan lehet írkálni ufólátásokról és idegenekkel való találkozásokról?

Figyelt kérdés
Tehát ahol nem trollkodják szét az embert ironizáló, humorosnak hitt beszólásokkal. Elsősorban magyar oldalakra vagy csoportokra volnék kíváncsi, külföldiekre csak akkor, ha magyar tényleg nem létezik. Előre közlöm: Engem nem raboltak el, sose láttam semmit, de fullon hiszek a dologban.
2016. máj. 15. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Komolytalan dolgokról sehol nem lehet komolyan írkálni.
2016. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Hát ez a téma aztán tényleg nagyon komolytalan... te meg beszűkült látókörű.. (tán hívő vagy? )

Az azonosítatlan repülő tárgyak misztikus, legendákba illő teremtmények ugye??? .. Az univerzum egy nagy aprócska jelentéktelen hányadát ismerjük, azt is csak felületesen, nem gondolod, hogy kissé ignoráns és beképzelt azt állítani hogy biztosan mi vagyunk az egyetlen értelmes létforma a világon?

2016. máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Mert az UFO, Kisértetek, Jövőbelátó dolgok mind olyasmik amiről az emberek egy csoportja mindig beszél, viszont épkézláb bizonyíték nincs a valóságukra. Azt nem állítom hogy nem létezhet élet más bolygókon, bár kevés esélyét látom hogy ugyanilyen naprendszer kialakulhatott volna máshol is arról nem beszélve hogy az ide tartozó bolygókon sincs élet. Az is csak fantáziaszülemény hogy ha léteznek is, akkor repkednek űrhajóval egyik bolygóról a másikra, mégis miért lennének fejlettebbek nálunk?
2016. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne tereljük itt a szót át kísértetekre meg ezoTVs kóklerjósokra.....

Maradjunk csak az eredeti témánál...

Kevés esélyt látsz rá???? mégis mi alapján??

Van fogalmad róla hogy csakis a tejút rendszerben hány potenciálisan lakható bolygó létezik?? megsúgom a szám milliárdos nagyságrendű...

"Az ide tartozó bolygók" alatt, a naprendszer 7 másik bolygóját érted? Amelyek közül a mars az egyetlen ahol többnyire megfelelnek a feltételek az élet kialakulásához? Ebből azért ismételten elég kicsinyes és ignoráns következtetést ilyen levonni.... csak a tejút rendszerben 100milliárd exobolygó van.. ebbe nem tartoznak bele a gáz alapú és egyéb jellegű bolygók..

Ha léteznek is, az csak fantázia hogy repkednek űrhajóval?? Naaa ez is tök logikus.. elvégre az ember se volt a holdon... a marsra se lőtt szondát....

Hogy miért lehetnek fejlettebbek nálunk?? Mi mi a francért vagyunk fejlettebbek mint Krisztus előtt 50ben??

Ajánlom figyelmedbe ezt a kis videót ami nagyon szépen szemlélteti milyen kis porszem vagyunk mi az univerzumban és hogy milyen kis részét ismerjük...

https://www.youtube.com/watch?v=ZeFID9SeWj4

2016. máj. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jaj és mielőtt szőrszálhasogatásba kezdenénk a "potenciálisan lakható" azt jelenti h van: szilárd talaj, légkör, és megfelelő a hőmérséklet. Ez önmagában ugyan vajnyi kevés az élet kialakulásához, de csak ebben a galaxisban 100milliárd esélye van összejönni a további feltételeknek.
2016. máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Beszéljünk a földönkívüliekről!


Próbálom az emberekben tudatosítani ott is hogy 2016-ban jönnek a reptoidok inváziózni de szinte semmit sem ér.

2016. máj. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne most raptor.... Neked nem épp az invázió megállításán kéne dolgoznod??? Hogy van neked időd ilyen kicsinyes dolgokra?? N-ufo vagy te is biztos...
2016. máj. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nézz körül:

[link]

2016. máj. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
7. válaszoló, azon is dolgozom épp a csapattal(T.R.O.L.L=Teljes Repülő Objektumokat Lelézerágyúzó Légió) szövögetjük a terveket.
2016. máj. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én is csak a meymoy su rol tudtam, de sajna eltörölték


hát biztosan létezik a fészbukon szerintem valahol, csak legfeljebb nem nyitott, bár azzal nem érsz semmit


viszont a nyitottakra meg mindenféle troll meg idétlen ember bejön aki csak úgy felületesen érdeklődik, azok meg csak idegesítenek


ha találsz akkor viszont érdekelne


én a kövi csoportot találtam hozzám legközelebb állónak, mégha nem is földönkívüli témával kapcsolatos közvetlen, igazából teljesen más, de ha az efféle téma iránt érdeklődsz talán ez is érdekelhez

[link]


magyarban nem találtam még semmi említésre méltót

2016. máj. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!