Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek vannak ufók mit...

Szerintetek vannak ufók mit gondólsz?

Figyelt kérdés

#lumbulábi.reptoid.krixkraxi
2016. máj. 29. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

UFÓ = Azonosítatlan Repülő Tárgy!


Röpköd néhány a világűrben!

2016. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
UFO jelentése azonosítatlan repülő tárgy. Persze, hogy vannak ilyenek. Amikor a légi irányítás nem tudja azonosítani a repülő objektumot.
2016. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Én sem tudom már, hogy mit gondóljak.
2016. máj. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Ne áruljátok el neki, nézzétek a nevét! Ha lennének is ufók, megenné őket és be lehetne zárni a kategóriát! Mindenki fogadjon be egy ufót!
2016. máj. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A Tengerész ***** válasza:
95%
Vannak. Méghozzá gonoszak, téged pl megakadályoznak a helyesírásban.
2016. máj. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kikova ***** válasza:

Nem bizonyított dolog, hogy az UFO tárgy lenne.Általában csak egy optikai megfigyelés (a levegőben, az égbolton), amit nem tud a megfigyelő értelmezni.

De azért megpróbáljuk, és meglódul a képzelet.....

2016. máj. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem bizonyított dolog, hogy az UFO tárgy lenne...


Ha nem tárgy, akkor = Azonosítatlan Repülő Élőlény ???


Akkor az egy szuperlény???

2016. máj. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit megátalkodott szkeptikus, határozottan kijelentem, hogy VANNAK bizony.
2016. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

Egy sima pingpong labda is lehet ufo, ha elég gyorsan megy át a látótereden ahhoz, hogy ne ismerd fel.


Egyébként meg szerintem ha tényleg van legalább 10 millió hold/csillag/bolygó a galaxisban, akkor elég nagy hülyeség lenne azt hinni, hogy abból csak egyen, a földön alakult ki értelmes élet és a többin meg nem.


Amúgy meg mi lenne ha kiderülne, hogy 20 ezer éve itt él egy idegen civilizáció és ezt publikálnák? Hogy bepánikolnának az emberek ha rájönnének, hogy nem ők vannak a tápláléklánc csúcsán? amit a holddal is művelnek. Mi a francot titkolnak? miért nincsenek színes képek a holdról? miért 1 megapixelesek a képek amikor már 50-es is van és miért van a kevés publikált képből is sok retusálva???

2016. jún. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szerintem ufo rövidités ami magyarul azt jelenti,hogy azonosítatlan repülő tárgy.Igen ezt sokan össze keverik.

Na de gondolom te az álltalunk nem ismert fajra gondolsz. A más fajok nem biztos, hogy úgy néznek ki ahogy mi. A mi fajunknak(embereknek) a természet szerint két láb, két fogó,színes látás, nagy kapacitású agy, emlős és még sorolhatnám. Lehet, hogy ha létezik messze inenn egy másik élet és ott úgy nézz ki valaki vagy valami ,mint egy szörny az csak nálunk csúnya. Náluk lehet, hogy ő a legszebb. Régen az emberi agy másik világba járt ezért hihetjük azt, hogy akár egy furcsa kőzet, templomot akkoriban nehéz volt megépíteni ezért egy másik fajra fogjuk. Olyan sincs, hogy űrlény,mert ha az űrhajósaink kimennek az űrbe ők is egy űrlények.Még eddig az emberiség nem talált élőlényre bukkant bolygót vagy csak titkolják.Az kutatók is csak selyteket láttak.Sok bolygó nagyon közel áll a lakhatósági zónába. Majd sok-sok év múlva lehet, hogy beáll jó helyre a bolygó és a természet alapai az élet meg kezdődik, de addigra lehet, hogy te már nem leszel vagy a bolygó nem lesz. Szerintem , ha jellenleg nincs élet más bolygón akkor majd csak év milliók múlva lesz olyab esett, hogy a világ egyetemben két vagy több helyen legyen élet...

2016. jún. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!