Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az UFÓ-k a tornádó energiáját...

Az UFÓ-k a tornádó energiáját csapolják vagy azt kutatják?

Figyelt kérdés
A cikk szerint vizsgálják a tornádót, azonban szerintem, már sok tornádót láthattak semmi értelme nincsen vizsgálni. Véleményem szerint az energiáját csapolják meg. Mit gondólsz? [link]
2016. máj. 29. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt gondólom, hogy biztos ufók vóltak, elvégre az teljesen kizárt hogy egy tórnádó felkapjón mindenféle limlómot és azt fórgassa, szóval ja, biztós. Légyszí írj még ilyen jó kérdéseket, én már nagyon várom.
2016. máj. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Felkutatják, hogy kutathassák, aztán megcsapolhassák!
2016. máj. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon érdekelte a tornádó, épp csak átrepült rajta, vagy rejtőzködött (mivel előszeretettel rejtőzködnek felhőkben).
2016. jún. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Még az sem lehetetlen, hogy ők keltik, aztán kutathassák, amikor kutatási szempontból érdektelenné válik számukra, akkor megcsapolják!

Ha kövér, akkor legyen lúd!

2016. jún. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!