Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufót láthattam?

Ufót láthattam?

Figyelt kérdés
az előbb kimentem a kutyámmal hogy elvégezzem a dolgát de mikor épp mentünk megláttam az égen 3 zöld fénypontot háromszőg alakban és tipikus ufónak láttam lehet ufó volt tényleg? ha igen mit akarhat?
2016. máj. 31. 23:48
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nem három csillagot láttál?
2016. máj. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2016. jún. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

2-es, lehet színvak vagyok de egyik képen sem zölden világít :) és a repülő fénye amúgy is villogni szokott.

Kérdező, részletesebben is leírhattad volna, pl kb milyen magasban volt, hogyan mozgott, hogy viselkedett a fény (változott-e a színe, intenzitása, villogott-e vagy folyamatos volt) stb? Bármi részlet, ami eszedbe jut még írd le, a legapróbb dolog is fontos lehet.

2016. jún. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
3-as te nagyon hülye vagy. Ez egy kép. Nem olyan, mint a valóság. Csak megmutatta neki a háromszöget. A kérdező egy repülőt látott, ezret láttam már ilyet.
2016. jún. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Ozmium42 ***** válasza:
Ha repült, és nem tudtad, mi az, akkor igen.
2016. jún. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
A reptoid hajók fényei zöldek, mert éjszaka zöld színtartományban jobban látnak, és hogy meg tudják különböztetni a saját gépeiket a Földiekétől. Ufót láttál, de már nem ufó, mert azonosítottam.
2016. jún. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Papi Gonzales ***** válasza:
teljes mértékben biztos lehetsz abban hogy nem földönkívülieket láttál
2016. jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#6

Hol tanultál reptoid bioszt? Vagy honnan tidod milyen színtartományban látnak...?

2016. jún. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

Én is láttam. Le is videóztam. A videó linkját nem osztom meg, mivel több száz ijen kamu videót találsz még a jutbobon. Itt van pár kép, amit a kutyámmal fényképeztem:

Kutya: [link]

kép: [link]

mittudoménmiez, még egyszer sem láttam az interneten: [link]

2016. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#8 16:19

A reptoid szakon, és az előző páromtól, Reptolinkától. Tudományos tény, hogy mivel a reptoid zöld, a zöldben érzi jól magát.

2016. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!