Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Annunaki koponyát talált a...

Annunaki koponyát talált a marsjáró?

Figyelt kérdés

Közismert, hogy a Homo Sapient egy ide érkező idegen faj az Annunakik hoztak létre génmanipuláció segítségével. Ezek az idegenek az ókorban Istenekként köztünk jártak. A sumérek meg is örökítették őket múvészetükben : [link]


Rengeteg ilyen megnyúlt koponyát találtak a földön : [link]


Van olyan is, amit mesterségesen nyújtottak meg, mert hasonlítani akartak az Istenekhez és a többi ember előtt feltűnni : [link]


Elvileg az egyiptomi fáraók kezdetben keresztezettek és az ő ivadékaik voltak. Most már úgy tűnik a Marson is találtak Annunaki koponyát. Ott is jártak ? Esetleg az ottani civilizációt is őkhozták létre

Kérem, megdöbbentő video

[link]



2016. jún. 9. 19:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon érdekes, mert ahhoz túl egyértelműen koponya, hogy azt lehessen mondani, azt látunk bele amit akarunk. Mondjuk szerintem inkább sisak vagy szkafander sisak szerű, mint koponya.
2016. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem akarom én is ezt mondani : de a szekptikuskák ilyenkor köpni, nyelni sem tudnak :D.
2016. jún. 10. 14:38
 3/25 Ozmium42 ***** válasza:
75%
De, én köpök.
2016. jún. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Leköpted magad ! :D
2016. jún. 10. 16:45
 5/25 anonim ***** válasza:
36%

Nem!

Nem annunaki koponya az.

A mi fajtánk nem hagyja széjjel-szana őseik koponyáját!

2016. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

nekem ez ugrott be róla.


[link]


[link]

2016. jún. 11. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

van még


[link]


[link]

2016. jún. 11. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pont ilyesmire gondoltam, mint egy "ruházat" fejrésze.
2016. jún. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%
Éppenséggel nincs kizárva hogy az egy idegen faj koponyája vagy sisak félesége. Nem feltétlen kell azt gondolni hogy valaha ott élet volt, lehet évszázadokkal ezelőtt egy idegen faj leszállt ott, valami történt és ott maradt az az izé.. bármi lehetséges. Akár az is hogy az ott egy kő. Minden benne van a pakliban, semmit sem mondhatunk biztosra :)
2016. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

"De, én köpök."


Nyeltél már eleget az fogyatékos trollkodásodból, hogy kapásból mindenre a hülyeségeddel hányid tele a topicot. Ne mond dubitus barátoddal, hogy ép elméjűek vagytok, de hogy itt rontjátok a levegőt évek óta az fix !


"Éppenséggel nincs kizárva hogy az egy idegen faj koponyája vagy sisak félesége. Nem feltétlen kell azt gondolni hogy valaha ott élet volt, lehet évszázadokkal ezelőtt egy idegen faj leszállt ott, valami történt és ott maradt az az izé.. bármi lehetséges. "


Hát, még akár azt id mondhatnám, hogy bármi lehetséges, ha nem lennének ősi feljegyzések róla, hogy hajszálra ilyen formájú idegen lények jöttek a földre és a Biblia és a többi teremtéseposzokban mitológiaként haudva a mai "tudományos elit" valójában ezeknek a történeteit írja le.


Az már csak hab a tortán, hogy minek csinálnának csontváz montázatú szájat ? :XD

Ezt te sem gondolod komolyan, meg ha oda jöttek messziről és nem lett volna kapcsolat később velük, hogy lehet hogy emberiérzékszerv elhelyezkedésű a koponya? Tuti, hogy volt velük kapcsolatunk és ma is van, de hogy a kormányok letagadnak mindent, hogy a tűlük kizsarolt technológia (agykontroll, gondolatolvasás, tudatbefolyásolás stb)-vel uralkodjanak rajtunk és sosem fognak maguktúl bármit mondani az fix !

2016. jún. 12. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!