Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hol találhatóak Magyarországon...

Hol találhatóak Magyarországon gabonakörök?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egyet közelről látni, szerintem gyönyörűek. ^^ Valami olyat szeretnék látni, amit állítólag nem ember készített. Esetleg Sopronban volt valamikor?

2016. jún. 13. 12:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%
Keress rá, hogy "kiskunsági ufóember".
2016. jún. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Kiszomboron szokott lenni.

[link]

Ennél igazibb máshol sincs :D

2016. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
51%

Valamikor a '90-es években forgott ez a "gabonakörös" történet, szórakozásból csinálták, utólag bemutatták miképpen, előtte meg hónapokig attól volt hangos a média hogy húúúúúú ufóóóók...

Szóval ha valaki készít egyet, akkor majd "ott lesz található".

2016. jún. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
17%
Közelről semmit se látsz belőle. Bérelj egy helikoptert és láthatsz, majd én csinálok neked Sopronban egyet és fogom mondani, hogy az ufók voltak.
2016. jún. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a néhány értelmes hozzászólást, természetesen ment nektek a zöld! :D
2016. jún. 13. 16:28
 16/22 anonim ***** válasza:
60%
Azt, hogy magyarországon hol találhatók azt sajnos nem tudom, de a gabonakörök igazi mekkája Angila. EZen az oldalon folyamatosan rögzítik új gabonakörök megjelenését: [link]
2016. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszi! Ment a zöld. :)
2016. jún. 14. 22:39
 18/22 anonim ***** válasza:
40%

Volt, vagy még esetleg van is egy ilyen hely Lengyelországban is, meg még ki tudja, hogy hol Anglián kívül. De hogy itt nálunk hol vannak, vagy pedig vannak és voltak-e, azt sajnos nem tudom.

Én egyébként amondó vagyok, hogy ezt a témát is, mint oly sok mindent, megpróbálták lejáratni fizetett "körkészítők" révén, sajnos elég sikeresen; akik által ezt az egész dolgot megpróbálták pusztán néhány mókás kedvű ember önjelölt szórakozásaként eladni, amikor már kezdett úgymond szorulni a hurok.

Csak ezzel több gond is van. Az egyik az, hogy ilyen szabályos köröket nem lehet csinálni ilyen rövid idő alatt. A másik meg az, hogy idővel a körök, illetve már ábrák egyre bonyolultabbak lettek, ami meg már végképp kizárja a hamisításnak a lehetőségét. Már maga a gondolat is abszurd, hogy az egész csupán egy tréfa vagy hobbi lenne, mintha egyes embereknek nem lenne más szórakozása, mint ezzel foglalkozni időt, energiát és gabonát nem kímélve. Nyilvánvaló, hogy mindezt a lejárató tervet már utólag dolgozták ki, miután az első körök megjelentek.

Manapság már nagyon bonyolult geometriai, matematikai szimbólumokról beszélhetünk, amiket komoly tudósok is fejtegetnek, akik nem restek nyitottan gondolkozni, és az eredetüktől függetlenül rájönni arra, hogy vajon miket üzenhetnek ezek a különös és rejtélyes dolgok.

2016. jún. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Na, végre, miután a trollok elmentek, jönnek az értelmesebb emberek. :) Igen , ebben egyetértek, de én kiskorú vagyok és nem tudok sajnos csak úgy utazgatni. :D Megnéztem azt az oldalt is, de eléggé felidegesített, hogy Románia, meg Szlovákia ott van, de akkor Magyarország miért nincs? Szerintem a gabonakörök egy része tuti kamu, meg vicces kedvű matek szakos egyetemisták, de vannak olyanok, aminek a közelében radioaktivitást mértek. Azt is a matek faktosok intézték el, vagy mi? :D
2016. jún. 15. 00:22
 20/22 anonim ***** válasza:

Sajnos az említettek miatt egy részük biztos, hogy hamis, de amiknek a közelében ilyen különös dolgokat mutatnak ki a kutatók műszerei, azok kötve hiszem, hogy hamisak lennének.

Szerintem egyelőre érd be a képekkel, meg a téma tanulmányozásával. Én úgy gondolom, hogy így is bőven nyújt érdekességet ez az egész anélkül is, hogy az ember élőben látná, a helyszínen.

2016. jún. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!