Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Pataky Attilát hozzák-viszik...

Pataky Attilát hozzák-viszik az ufók. Miért nem leplezi le nyilvánosan a közénk beférkőzött földönkívülieket, ha ilyen tájékozott?

Figyelt kérdés
A riportjaiban állandóan az idegenekről mesél, testépítő UFO-król, meg hogy "tőlük" kapta a tehetségét, és megsimogatták belülről. Ha ilyen jól tudja, miért nem fedi fel a földönkívülieket?

#földönkívüli #UFO #marslakó #elrablás #Attila #Pataky #Alien #testépítő ufo #megsimogatták belülről
2016. aug. 14. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
A dalaiban kódolva ozz van minden szükséges bizonyíték. Akinek van füle a hallásra az hallja!
2016. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Pataky Attila azt nyilatkozta , hogy az UFO és a földönkívüli között óriási különbség van. Az UFO egy repülésre alkalmas " tárgy".

Az földönkívüli egy lény, aki közöttünk jár.


Az én véleményem az, hogy Patakynak ez a hite kb. Olyan mint az egyháznak Isten. Az egyház szentül hiszi, hogy Isten létezik. Pataky szentűl hiszi, hogy a földönkívűliek léteznek.

De Pataky Hisz Istenben is.

De ha létezik Isten, akkor Ő teremtette a földönkívűli lényeket is. Mert önmaguktól ők sem tudtak csak úgy létrejönni. Mert ugyebár mindent Isten teremtett.

2016. aug. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Mert ahhoz még túl hülyék az emberek, hogy higyjenek ufók létezésében.

Láthatod, Patakyt nézik hülyének, mert beszél ufókról.

2016. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem az a para, hogy Pataky Attila jár közöttünk...
2016. aug. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
A szkpeptikusok rosszabbak.
2016. aug. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Az szkeptikus akart lenni? 😂😂
2016. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

> A szkpeptikusok rosszabbak.

Jaja, a csúnya szpepsikuskák állandóan leszólják érvekkel a hitünket, amit maga a Fény Küldöttei (vagy kinek mi) üzentek nekünk a csakráinkon át. Be kéne őket tiltani!

2016. aug. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én az Edda dalain nöttem fel,úgyhogy ti bármit is mondjatok róla én tisztelem azt az embert még akkor is ha azt mondaná,hogy a mennyben járt.

A szkeptikusokat meg úgysem tudja meggyőzni semmi, ezért szkeptikusok.. :)

2016. aug. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezért lenne nélkülük a világ sokkal jobb hely.
2016. aug. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megint elvitték Patakyt az ufók? Biztos a gabonakör közepén állt. Megsimogatták belülről meg pálcával bökdösték, ezt te se szívesen újságolnád el a nagyérdemű előtt, Kérdező :DDD
2017. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!