Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hol tudnék olyanokkal levelezn...

Hol tudnék olyanokkal levelezni, akinek volt már eltérítéses élménye/földönkívüli elrablásos sztorija? Van erre külön fórum?

Figyelt kérdés

Trollok kérem ne írjanak, a Pataki Attilás poént előre lelövöm. Mindenféle (igaz) történet érdekel, UFO észlelőstől, a földönkívüliek által elrablásostól minden.

Szkeptikusok kérem ne itt vitassák meg a földönkívüliek létét/nem létét.



2016. aug. 15. 16:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Leginkább magyar fórumok érdekelnek, de jöhet angol nyelvű is. (Trollok drogos, alkoholos poénjai hidegen hagynak)
2016. aug. 15. 16:04
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen Facebook csoportok.
2016. aug. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szinte az összesben tag voltam, míg Facebookoztam, de sok komolytalan emberrel volt tele. Azért köszi, ment a zöld. :)
2016. aug. 15. 16:30
 4/8 Szirty ***** válasza:
7%

A hozzáállásodból úgy tűnik, hogy csak azt a választ fogadod el, ami egybevág az elképzeléseiddel. Mindenki más troll.


"Mindenféle (igaz) történet érdekel, UFO észlelőstől, a földönkívüliek által elrablásostól minden."


Nincsen ilyen igaz történetek.

2016. aug. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
utolsó, honnan tudod biztosan hogy nincs ilyen igaz story??? Beszűkült látókörű vagy -_-
2016. aug. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

volt itt egy ember gyakorin, patkánykirály néven, valahogy feldühítette 404-et, találkoztak és utána egészen más véleménye volt az egész témáról, írta, hogy olyat mutatott neki, hogy az valami gyönyörű volt


volt egy csaj aki írt 404nek, még a legelején, ő elment hozzá, elmesélte mi volt, mondta neki, hogy mi a kövi lépés blabla..

azt mikor írtam neki, írtam vagy 4 levelet, nem válaszolt


az a gond, hogy ők, akik kapcsolatban álltak vele mind valami miatt törlik a gyakoris elérhetőségüket


de azt mondjuk én furcsállom, hogy most nincs egy ilyen kétségbeesett ember itt a gyakorin, rimánkodva arról, hogy őt elrabolták, mióta nincs 404(már kb 3-4 éve)..


Nekem ez az egész elrablás téma, itt kezdődött, fura volt, de mégis olyan hihető, azóta 404 és saját élményeim által teljesen meg vagyok győződve, hogy a jelenség létezik, de a bizonyíték, hiánya, vagy legalább az, hogy nyíltan beszélj érdeklődő emberekkel, az nagyon zavaró :\


bocs a kisregényért :D

2016. aug. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bátor Tintanyúl ***** válasza:

"az a gond, hogy ők, akik kapcsolatban álltak vele mind valami miatt törlik a gyakoris elérhetőségüket"


Ezt hogy érted? Van ötleted, hogy mi az oka? Patkánykirályon és a lányon kívül tudsz ilyen emberről, aki szintén törölte magát? A lány nem írt semmit a találkozóról?

2018. okt. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekelne, hogy mi miatt törölhette innen magát Patkánykirály meg az a lány. Meg, hogy mi történt velük azóta...nagyon érdekes.
2019. júl. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!