Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért állítják sokan, hogy...

Miért állítják sokan, hogy nem léteznek földönkívüliek?

Figyelt kérdés
Egy végtelen nagy univerzumban vagyunk, és pont ezen az egy földön alakult volna ki értelmes élet? Bizonyos mértékig én is szkeptikus vagyok, nyilvàn nem hiszek egy bulvár újságnak, vagy kamuhíreknek, de ha nem léteznek, akkor az USA kormánya miért tagadja olyan nagyon? Mindig hülyének néznek, mikor megemlítem, hogy hiszem, hogy vannak földönkívüliek. Pedig szerintem ez éppen fordítva van, mivel én tovább látok az orromnál, és nem vagyok bigott, földhözragadt ember. Trollok lehetőleg kíméljenek, mert egyáltalán nem érdekesek már. :D

2016. szept. 13. 18:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%

Sokan vannak materialisták, meg beszűkült agyúak, akik nyilván gyökkettes IQ-val bele se tudnak gondolni, hogy egy végtelen nagy univerzumban élünk ahol végtelen számú bolygesz van, és a nagy számok törvénye alapján nagyon is lehetséges hogy léteznek földönkívüliek. Én magam is hiszem hogy vannak, lehet hogy nem a közvetlen közelünkben, de egy végtelenül nagy univerzumban őszintén nem is várnám el, hogy ötszázcsillió fényéven belül más értelmes fajra bukkannánk...az kicsit égi túlnépesedés lenne már :D


Viszont akkor teljes joggal vagyok szerintem szkeptikuska, amikor valami agyament kitalálja, hogy 2012-ben a reptoidok, krixkraxiak meg a poloskoidok egy nagy űrflottával megszállják a Földet, vagy hogy Pataky Attilát hozzák-viszik a testépítő ufók és megsimogatják belül :D ezeken szerintem érthető, miért gúnyolódik annyi ember, pláne hogy minden évre megjósolnak ufó-inváziót, és mikor nemtörténik semmi, ezek a próféták úgy eltűnnek mint fing a szélben, arról nem is beszélve, hogy csomó ufó-szakértőről kiderült időközben, hogy ő maga sem hisz a baromságaiban, csak pénzcsinálás céljából kezdte el (Erich von Däniken is bevallotta nyíltan nem is olyan rég, hogy az egészet csak kitalálta)

2016. szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
A Való Világban volt egy kvíz a lakóknak. Volt egy kérdés, hogy melyik a hozzánk legközelebb eső csillag. A lakók többségének nem sikerült megugrani a szintet, hogy a Nap, volt ott Hold, Mars meg tökömtudja mi még. Szóval az olyan, akinek ennyi észt adott a Jóisten, az nem csoda, ha az orránál tovább nem tud ellátni.
2016. szept. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
45%
Valószínű azon az elven, hogy a "mert túl nagy az univerzum ahhoz, hogy egyedül legyünk" nem túl ütőképes érv. Mindenesetre nem bizonyíték. Talán tényleg van máshol élet, talán egyszer bizonyítást is kapunk, de ez még nem jött el, ezért nem lehet igazán kérdőre vonni azt, aki nem hisz más életformákban.
2016. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Azon kívül, hogy végetel, valószínűleg nem is univerzum, hanem inkább multiverzum. Amennyiben a látogatások egy része valódi, inkább párhuzamos dimenzióból érkeztek.
2016. szept. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
29%

Mi van akkor, ha a Földi élet több millió véletlen a másodperc ugyanazon tört részében való együttállása, ami megismételhetetlen?


Vannak ilyen elméletek.

2016. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
37%

Fogalmam sincs ki mit miért hisz, de azon a tényen nem változtat, hogy invázió lesz!

Úgy hallottam, hogy az univerzum sajnos nem végtelen, hanem nincs vége és ez nem ugyanazt jelenti, amit te értesz "végtelen"-nek + (az egyes válaszolónak mondom) nincs "végtelen számú bolygó" sem!

Azt olvastam valamelyik oldalon, hogy az USA kormánya nem "tagadja", hogy nem léteznek, hanem hogy bármiféle kapcsolatuk lenne velük. De hát tudod hogy megy ez, majd pont nyilvánosságra hozzák nekünk, hogy tudnak a tervezett invázióról és idegen technológiával ücsködnek.

Szerintem nem azért néznek hülyének, mert megemlíted, hanem mert rosszul értelmezed a fogalmakat a "létezés" és "titkolózás" között.

Megint az egyesnek: Az IQ nem azt jelenti, hogy te mennyire okos vagy valójában, hanem az intelligenciád reakció ideje egy átlag emberéhez viszonyítva. Legalábbis úgy olvastam, mert az a hobbim, hogy stréber vagyok.

2016. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

20:46, hadd idézzek a "Modern fizika" című könyvből. 46. oldalon szépen le van vezetve, de egyelőre csak az utolsó mondatot írnám be.

"Mérési eredményeink arra engednek következtetni, hogy a világegyetem végtelen."

Szóval a tudomány jelenlegi állása szerint az.

2016. szept. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
8%
Nem értem hogy emberek miért foglalkoznak ezzel a kérdéssel. Mondok egy példát: Reggel felkelek és BAROMIRA NEM ÉRDEKEL mi van a szomszéd galaxisban. Felőlem aztán az él ott aki csak akar, az rám semmi hatással nincs.
2016. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%

"Reggel felkelek és BAROMIRA NEM ÉRDEKEL mi van a szomszéd galaxisban."

Az még hogy Te nem foglalkozol vele a kisebbik probléma, de valószínűleg az idegenek is épp így állnak a dologhoz, azért nincsenek még itt!

2016. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
19%
20:51, hadd mondjak neked valamit. Az világegyetem nem végtelen, hanem nincs vége. Ez ugyanolyan ez, mintha belemásznál egy gömb alakú valamiben és ott próbálnád megtalálni a végét, de hibába mennél mennél csak felesleges köröket tennél és végül ugyanoda jutnál vissza, ahonnét elindultál. Egyébként pedig minél távolabb kerülünk a középtól annál valószínűtlenebb az élet feltételeihez alkalmas körülmények száma (a középpont természetesen az ősrobbanás, középpontja, ha esetleg nem értenéd) Azt is hozzá tenném, hogy az univerzum folyamatosan tágult és ennek a következménye, hogy a világegyetem egyre sötétebb lesz és hidegebb.
2016. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!