Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Vajon mit szólnának?

True Damage kérdése:

Vajon mit szólnának?

Figyelt kérdés

Vajon hogy reagálna a sok kis kcsg ha mi is odamennénk és random elrabolgatnánk közülük.

Patakit elviszik mi meg őket vagy valami hasonló alapon.


2016. szept. 24. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
ezen gondolkodtam én is, de az a baj, hogy nem tudom hol keressem őket, sőt olyan technikám sincs amivel eltudnám kapni őket, amugy simán elrabolgatnák egy párat mí jó lenne :D
2016. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudják, hogy nem tudunk. Nincsen teknológiának. Hozzájuk senki sem mehet, sajnos a reptílián faj a top ragadozó a galaxisban. Uralják az egész galasxist :(
2016. szept. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Téged is így raboltak el? :o
2016. szept. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincsenek itt földönkívüliek, és nem is raboltak el eddig senkit földönkívüliek.
2016. szept. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az rosszabb, mikor egy magadnál kevésbé intelligens életformát, felnevelsz azért, hogy leölhesd..ez pedig olyan amit az ember is csinál az állatokkal


egy nálunk intelligensebb miért ne tegye, ki mondja neki, hogy ne?


valszeg ott is úgy lehet, hogy nem mindenki ért egyet vele, de attól még ez van, mivel ahogyan az ember is általánosít, úgy ők is lehetséges hajlamosak erre, de mit számít ez

2016. szept. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű a megoldás, beszélni kell Patakival, hogy mikor legközelebb elviszik vigyen magával GPS-t.

Akkor már tudni fogjuk hol lesznek vagy akár elmehetünk elrabolgatni őket, esetleg az Atit becserélhetjük egyre még jobb szerintem ha énekelne egy kör közepént élőben nekik tuti kiderülne hogy jó barátok vagy rosszak, nem mellesleg a zenei ízlésük is (várható mellékhatások: UFO invázió, apokalipszis, egy idegen faj elpusztítása egy ember által)

2016. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!