Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek lehetséges?

Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
[link]

2016. okt. 19. 10:37
1 2
 1/14 Mojjo ***** válasza:
100%

Ha már linkekben kommunikálunk:

[link]

2016. okt. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Tislerics Máté ***** válasza:
41%

Ez még Sci-fi novellának is röhelyes. Az nem úgy van ám, hogy valaki felül egy rakétára és szépen landol a Holdon. Durva kiképzést kell teljesíteni előtte. Hitlernek ez egeszen biztosan nem sikerült volna még hátszéllel sem. Gagarin is majdnem belehalt a történelem ELSŐ emberi űrutazásába és őt több száz ember közűl választották ki. Ja és ugye egy "sima" űrutazás nevetséges művelet egy Holdraszálláshoz képest.


Ráadásul Hitler rakétamérnöke ennél jóval primitívebb feladakat sem tudott teljesiteni. Habár nagy koponya volt azt meg kell hagyni.

2016. okt. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Na és mit csinált Hitler a Holdon, azon kívül, hogy odament, és ott meghalt? Mert az úgy stimmelne is. Volt évekre elég levegője, vize, tápláléka? Az hogy került oda? Miközben itt, a Földön dúlt a háború, milliárdokat fektettek bele egy holdbázis kiépítésébe? Sok sebből vérzik ez a feltételezés.
2016. okt. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
Az én tudomásom szerint a nácik fenn voltak a Holdon, de persze nem Hitler személyesen. :D Nem kellett bázist építeniük, mert a Holdon már a XIX. század vége óta laktak emberek.
2016. okt. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Mojjo ***** válasza:
83%
@4: én úgy tudom, hogy a vikingek már évszázadokkal azelőtt eljutottak a Holdra IS.
2016. okt. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
EZOTÉRIA kategória.
2016. okt. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Mojjo, a neandervölgyiek jutottak el először a Holdra.
2016. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Már Lucy is onnan jött!
2016. okt. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Mi az, hogy eljutni a Holdra? Amikor a marslakok hoztak az elso embereket a Foldre, nehany renitenst ut kozben kiraktak a Holdon (persze kaptak egy tabort meg kajat), igy aztan technikailag az ember elobb jelent meg a Holdon, mint a Foldon.
2016. okt. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Tudom h baromság azért linkeltem :D

Amúgy egyik ismerösöm osztotta meg aki tényleg elgiszi az ilyeneket mert nácibzi és elég sötét, bár zerintem inkább sötét és ezért lett nácibzi, de amúgy itt is volt h már volt bázis? xdd miért kell ezt?

2016. okt. 19. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!