Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufot videóztam Tatán a haverom...

Nagymeretemvan kérdése:

Ufot videóztam Tatán a haverommal, véleményetek hogy mi lehetett? + videó!

Figyelt kérdés

2016 oktober 08-án tatán voltunk


és arra lettünk figyelmesek hogy több száz vagy több ezer fényes pont ment egymás után


valaki tud valamit??


kerestem a googléban is utána hogy valaki más is látta egyenlőre nem sok sikerrel :(


https://www.youtube.com/watch?v=MifOY-B4z9o


2016. okt. 23. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A videón nem látszódik semmi. Csak az autók reflektora, ami fényes pontnak fogható fel.
2016. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyik kezedben egy lámpa a másikban meg egy játékűrhajó.
2016. okt. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Én is találtam valamit. :P

2016. okt. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ne szórakozzatok velem jóó!



tényleg láttuk ! Csak a telefon nem vette fel , nem tudom miért... :(

2016. okt. 23. 21:22
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Szánalmas vagy. Nem tudom, hogy nézettségre hajtasz e, esetleg vicces próbáltál lenni, vagy csak simán tényleg ennyire hülye vagy, de ez szánalmas próbálkozás volt.
2016. okt. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
81%

#3 :D talalos


kerdezo

ha nem vette fel azt magad is latod akkor mit akarsz a videoval? felesleges megmutatni eleg lett volna nelkule kozolnod ha fontosnak tartod, de bizonyitek nincs meg hamis sem

2016. okt. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
Én hiszek az ufókban,.
2016. okt. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Hehe, lebuktál. Én is csináltam régen egy ilyen videót csak egy igazival. Az ufo kezében volt a játék ufo az enyémben pedig a VGA kamerás telefon. :D
2016. okt. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Hanyas voltál angolból?
2016. okt. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

Egy ilyen esetről tudok, amikor én is ott voltam, hogy a kamera, nem rögzítette azt amit a kamerát tartó ember látott, vagy látni vélt, meg a néhány méterre mellette álló ember.

Ott van ott, ezt mondták, azután lemerevedtek, észre sem vették, azt sem hogy odaszaladtam.

De én nem láttam amit ők igen, pedig mögöttük voltam, úgy be voltak tojva hogy kezük lábuk remegett.

Teljesen meg voltak zavarodva, két normális emberről van szó, amatőr "szellem" kutatók voltak, de bármi is volt ott, az nem szellem volt, mintha transzba ejtették volna őket, körülbelül fél percre. A hangomra tértek magukhoz.


Úgyhogy elképzelhető, hogy nem volt ott semmi mikor videóztatok, csak azt hiszitek.

2016. okt. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!