Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Stephen Hawking szerint...

Stephen Hawking szerint veszélyes lenne felvenni a kapcsolatot a földönkívüliekkel. Te hogy látod?

Figyelt kérdés
[link]

2016. okt. 26. 11:58
 1/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nagyon hosszu volt...


ez a nok lapja hoz tartozik?


talan rosszabbak lesznek mint az emberek vagy ugyanolyanok?


gyarmatositasra gondolok


nem olyan lenne biztosan mint az amerikai gyarmatositas (vagy a tobbi...)

2016. okt. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
én úgy látom, nem veszélyes, nyugodtan vedd fel velük a kapcsolatot, kérdező.
2016. okt. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Stephen Hawkingnak igaza van. Mai napig sem vettem fel egyel sem a kapcsolatot-
2016. okt. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Stephen Hawking egy okos hülye.
2016. okt. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem igaza van és ha ők próbálnák felvenni velünk a kapcsolatot akkor széttrollkodnánk őket míg el nem menekülnek. Pont mint ahogy az itteni trollok csinálják.
2016. okt. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
jönnének gyakorizni a földönkívüliek
2016. okt. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tislerics Máté ***** válasza:
35%

Nem kell zseninek lenni ahhoz hogy belássuk, egy idegen civilizáció egészen más lenne mint a Földi emberek. Gondoljunk csak bele abba, hogy mennyi féle képpen alakulhatott volna az ember evolúciója. Ez egy másik planétán még extrémebb eltéréseket eredményezne.


Az ember még más értékrendel bíró embertársait is lenézi vagy rossznak tartja. Ez vajon hogy jelentkezne egy idegen faj esetén?! Nincs reális esély arra, hogy szimpatikusak leszünk egymásnak. Az idegeneknek nem az lesz a "jó" mint ami nekünk. Emlékezzünk vissza mi lett az asztékokkal...


Ha meg tudnak látogatni minket, akkor fejlettebbek is. Tehát leigáznának vagy letojnának minket. Esetleg tanulmányoznának, kisérleteznének velünk. Stephen hawking jól látja a dolgokat. Szerintem.

2016. okt. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
47%
#7 Asztek az Aztek magyarul (Aztec angolul)
2016. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!