Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha fejlett civilizációként...

Ha fejlett civilizációként nézel egy fajra, ahol a kormány elsumákolja a létezéseteket, te erőlködnél a közzétételben?

Figyelt kérdés

És most gondolkozzunk teljesen logikusan, te egy olyan fajnak vagy egy fontos alakja amely képes galaxisok között utazni viszonylag emberi idő alatt,


(de tök mind1, milyen szempontból nézzük fejlettebbnek az a lényeg, fejlettebb millió évekkel)


Te keresnéd azt a kevés százalékot aki nyitott, vagy inkább kicsit még várnál vele, legyen az 100 vagy 1000 év?


(ez a kérdés nyilván olyan kérdéseket is felvet, hogy egy ilyen vezető, hogyan gondolkodik a fizikai halálról, és mennyire tekint túl az önzőségen, akárcsak egy sejt "aki" azért dolgozik, hogy egy valami nagyobb jót létrehozzon)



2016. dec. 4. 17:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudom, miért kellene érdekelnie egy ilyen fejletlen faj piti kis ügyeinek. Nekem mint homo sapiens is elég hervasztónak tűnik a saját fajom.


No persze, lehet, hogy van valami komoly ok a kapcsolatra, de így a vakvilágba nem lehet mit mondani. Honnan tudjam, mit csinálnák, ha nem is tudom, milyen lennék, milyen célokkal és feladatokkal?

Ha nekünk fontos lenne a létezésünk közlése, nem érdekelne kb. semmi más.

100 év alatt nem fog változni kb. semmi.

2016. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nem kell itt semmi kevés százalékot keresni... Fényes nappal megjelenni pár méterrel a városok fölött, lesugározni magukat az emberek közé.

Ha léteznének ide látogató földönkívüliek, akkor a kormányok nem tudnák megakadályozni az ilyet.

2016. dec. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2. már volt ilyen eset
2016. dec. 4. 18:05
 4/22 anonim ***** válasza:
58%

Már csak azt áruld le, hogy egy olyan civilizáció, amely galaxisok között (tehát százezer és millió fényéveket megtéve) tud közlekedni, mi a tarka lótúrónak keresne bármilyen kapcsolatot az emberekkel?


Mit tudhat meg, amit még nem tud?


Mit kaphat meg, ami még nincs a birtokában?


Én nem keresném. Mert a lábam előtt heverne az egész emberiség, elpusztíthatnám, ha akarnám, tudok már róla mindent, semmi okom nem lenne rá, hogy közvetlen kapcsolatot keressek, ha kell úgy tudom őket vizsgálni, hogy észre sem veszik.

2016. dec. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Volt? Persze.
2016. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát logikusan gondolkodva,ki tudja hány éves is a bolygonk?ki tudja hányszor de hányszor játszodott le ugyan az a film,s ki tudja azt,aki itt leszáll,vagy utazik több 1000 vagy millionyi kilómétert,az valaha nem a bolygó lakoja volt.s ki tudja mióta járnak vissza,hogy segítsenek nekünk fejlődni.Elgondolkodtató mi is az igazság,mint a facebook.mindenki elhiszi hogy egy segg,akkora szervert csinált,mint egy kissebb város,igaz?Na ez itt a kérdés,törjétek fejetek honnan jön az őtlet...:-) ??
2016. dec. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
45%

Mit számít, hogy léteznek? A víz is teli van érdekes cuccal.

Most nem vagyok perverz hangulatban, hogy szaporodjak velük. Fegyverként meg egyébként sem tekintek másokra, szolgaként sem.

2016. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
biztos vagyok benne hogy letezik rajtunk kivul sokkal de sokkal inteligensebb foldonkivuli lenyek is meg valszeg butabbak is, sokfajta lehet en igy kepzelem, de sztem ha fel is fedik magukat valaha azt mi mar nem eljuk meg.
2016. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Egy magasabb tudatszinttel rendelkező, jóindulatú fajt már nem a birtoklás motiválna, vagy az, hogy bármit (nyersanyag, technika, stb.) megszerezzen tőlünk.


Ha eljátszunk azzal a gondolattal, hogy az emberi faj egy földönkívüli, genetikai kí

2016. dec. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy magasabb tudatszinttel rendelkező, jóindulatú fajt már nem a birtoklás motiválna, vagy az, hogy bármit (nyersanyag, technika, stb.) megszerezzen tőlünk.


Ha eljátszunk azzal a gondolattal, hogy az emberi faj egy földönkívüli, genetikai kísérlet eredményeként született meg, akkor sokkal valószínűbb az, hogy egyfajta "láthatatlan" védelmet biztosítanak számunkra. Természetesen létezhetnek rosszindulatú fajok is, esetükben mások lehetnek a prioritások...

2016. dec. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!