Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufoknak van alcazó technikaja?

Ufoknak van alcazó technikaja?

Figyelt kérdés
2016. dec. 17. 12:31
 1/8 anonim válasza:
Hé,majd 2020ban kiderül hogy vannak-e más élőlények rajtunk kívül.De ha vannak,akkor is rohadt messze.Ne legyél paranoiás.
2016. dec. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak a csészealjukról hallottam és éjszaka működik. Két szemtanú aki a kertjéből figyelt egy lebegő csészealjat azt mondta, hogy a jármű alján különböző mintázatban tudják kigyújtani a fényeket, tehát ha valaki csak felnéz úgy láthatja, mintha a csillagos égbolt része lenne csak.
2016. dec. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ha itt vannak, akkor k#va jól álcázzák magukat.

#2 Időpont ma 13:57

Ledtábla van az ürhajó alján? Fejlett faj! Azt a technológiát már mi is ismerjük. Úgy hívják, hogy tv. Nagyobb alakban is hasznljuk például a koncerteken, a színpad mögött. Azt úgy hívják, hogy ledfal.

2016. dec. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne!

Emiatt látják olyan kevesen és emiatt készülnek olyan pocsék képek róluk!

Ha világít az UFO, az komoly üzemzavar...

2016. dec. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nappalra pedig állítólag képesek ilyen felhőformációk létrehozására amiben nyugodtan tartózkodhat egy anyahajó, a kisebb gombóc formákban pedig a csészealjak:


[link]

[link]

[link]



Habár a szakemberek szerint ilyesmi felhők simán képződhetnek természetes módon is, csak véletlen, hogy ennyire szabályosak.

2016. dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az UFO jelenségek többsége erős éjszakai fény, konkrétan különös fénylelenségekről van szó.
2016. dec. 21. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

853 éve álcázzuk magunkat.Azelőtt nem

Kellett, mert azt hittétek Istenek vagyunk.Most a táplálékotokkal megyünk belétek,és már nincs isszemélyiségetek,már késő..pá....p

2016. dec. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ritkán álcázzák magukat, én is láttam ilyet. Érdekes volt és roppant fura a jármű fénye, mozgása.

Inkább a jelenésükkor álcázzák magukat szerintem amikor elvegyülnek közöttünk. De a szaguk, fúj.

2017. febr. 20. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!