Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért terjedt el az a nézet,...

Miért terjedt el az a nézet, hogy az idegenek elrabolnak/eltérítenek embereket?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ez a közhiedelemben erőszakos, rémisztő, éjszakánként történő kísérletezős történet milyen okból ilyen népszerű?

Illetve felmérések szerint mennyire a babonás/kevésbé intelligens vagy művelt emberek körében népszerű?

Plusz mi okuk lenne az idegeneknek annyi embert elrabolni és tanulmányozgatni, ráadásul mindezt a legnagyobb titokban és a bizonyítékok eltusolásával?



2017. jan. 31. 18:16
1 2
 1/15 Varga Péte4 ***** válasza:
75%
Valamit csak kell mondani a párjának, ha pár órával nem tud elszámolni.
2017. jan. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Alain Delon ***** válasza:
21%
A nyugati kultúrában gyökerezik az ok. Hosszú évszázadokon keresztül háború háborút követett és kialakult az emberekben, hogy az "idegen" mindenképpen ellenséges szándékkal érkezik.
2017. jan. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%

Nekik nem számít művelt ,értelmiségi vagy szakmunkás ...vagy hülye .


Bárkit elvisznek a' tudásnak ehez semmi köze .

404-et mondjuk azért vitték el ,mert ő vette fel a' kapcsolatot velük ,szóval mást csináltak vele .


Ez "genetikai kizsákmányólásnak " hívják a' saját DNS-üket vegyítik a' mienkell több mint 13 ezer éve ezt csinálják .

Csak egyszer elmentek itt hagyták a' reptiliánokat ,kik az ókórban még haroltak a' az emberekkel . Leűzték őket a' föld alá .

Az eredetünkel kapcsolatban annyit ,hogy nem tudom ,hogy csinálták a' reptiliánokat vagy minket .

Teremtés ...elég gyanus nem gondolod ?

Anunakik is együtt voltak a' szürkékkel .

Kb így vannak ransórban .

(Előlről a' legfelsőbb rendú )


Anunaki

Draconida

Mandid

Magas szűrke

Reptilián

Kis szűrke

(Eltérítettekből) Hibridek

Eltérítettek


Ez csak egy pár volt van vagy 57 nemtom az öszes nevét .


Itt egy hosszabb dokumentum film is érdemesvlesz megnézni a' többit is a' csatornán .


[link]



Üdv: Miska

2017. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
de mégis mi okuk lenne rá? utolsó. úgy értem nem tudták volna már bőven leigázni a földet, ha ez a céljuk? ha meg hibrideket akarnak csinálni miért ilyen lassan és évezredes munkával csinálják? nem volna célszerűbb akkor egy offenzíva és kerek perec mindenkit asszimilálni?
2017. jan. 31. 19:27
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Talán csak most jutott eszükbe ,hogy visszajöttek azt mégis kellünk nekik .

Ők úgy csinálják egymást ,nemiszervük viszont van .

Sokszór ezek segítségével veszik a' spermát az eltérítettektől .

Lehetnek hibridek is amik inkább rájuk hasonlítanak .

Sokan arról számóltak be ,hogy meg erőszakólják őket.


A' vékony gyenge test a' fej arról tanuskodik ,hogy módosították a' saját fajukat .

Ilyen visszataszító lényeket ! Tovább megyek a' telepatikus kumonikáció miatt nincsenek érzelmeik ,zenéjūk ,kúltúrájuk ,szokásaik ,ételeik .

2017. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem terjedt, el én itt hallottam róla először azelőtt soha máshol nem


Pár évnyi kutatás után úgy gondolom, hogy a választ akkor találod meg a legjobban, ha belegondolsz abba, hogy az ember, hogyan vizsgálja a vadállatokat, vadállatok viselkedését, úgy, hogy odamegy és kaját ad nekik, vagy, hogy minél távolabb megy és felveszi őket videóra?


Az elrablás, meg rengeteg beszámolóból jön, van egy pszichológus fickó aki arról számol be, hogy a megvizsgáltak,beszámolót adott személyek, kortól/nemtől/hovatartózástól/beosztástól függetlenül jönnek, nagyjából ugyanazokat a sztorikat mondják és szeretnének anonimok maradni, mert a téma tabu


https://www.youtube.com/watch?v=pORT3Z0xHrs

itt egy vidi pl


Hogy miért rabolnak el konkrétan, erre szintén az adhat választ, ha megfigyeled ahogyan az ember teszteli az új felfedezéseket, kísérletezget valami kevésbé értelmes lénnyel mintsem egy a fajtájából valóval


ezzel lehet megspóroltam neked 1 év kutatást, vagy ha nem érdekel akkor mindegy

2017. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

#6 ezeknek nem számít a' szűrkék mindennel kisérleteznek !

Az emberel egymást is űgy csinálják ,mindtam nem alkulhat ki ilyen életképtelen lény ,hogy vékony gyenge test nagy fej . Hibrideket csinálnak ,minden eltérített-től spermát/petesejtet vesznek ,akárhogy .


Találnának új humanoid fajt az első az lenne ,hogy felrakják az asztalra ;inplantátum őrökítő anyag levétel ;

jöhetnek a' hibridek ,reptilián ,szűrke ,mantid ,(anunaki nem hiszem vagy draconida) maradt 51 .

Bár az összes nem álhat rendelkezésre .

2017. jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
7es te annyi alaptalan és értelmetlen dolgot írsz számomra, amiben nem látok semmi folytonosságot, semmi okszerűséget, úgyhogy nem tudok mit kezdeni ezekkel a kommentjeiddel
2017. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
61%

Ezt a jelenséget alvásparalízisnek hívják! Állítólag minden negyedik ember élt át, már hasonló jelenséget.

És a múltban is rengeteg ilyen eset volt, olyannyira, hogy külön mitológiája van és minden népcsoport nevén is nevezi az "ártó démont, aki ráül az ember mellkasára".

Az USA-ban kezdődött az UFO elrablásokról a beszámolás. Mert ők elég távol kerültek a gyökerektől.


Az alvás paralízis során amiről mindenki beszámol:

1. nem tud mozogni, de tudatánál van. Nyaktól lefelé bénult a este.

2. Észleli, hogy valami ártó entitás jelen van a szobába, esetleg látja is.

3. Halálfélelem.


Aztán lehet cifrázni a történetet, hogy fojtogatják, nem kap levegőt, valaki ráül a mellkasára, úgy érzi valaki mozog a lakásban, pedig nincs rajta kívül senki. El viszi magával az entitás... stb.


Ezek mind megvannak az UFOs történetekben is.

Ha érdekel mélyebben a téma, akkor keres rá a jelenségre, mert sokszor hozzák összefüggésbe az elrablós UFOs történetekkel... és az elmében bármi megtörténhet.

2017. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Missi_Key ***** válasza:
51%
Én úgy tudom amerikából terjed ahol a bedrogozott hippik ufónak hitték a kisbuszos csávót aki kivágta a veséjüket
2017. febr. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!