Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van itt olyan aki már látott...

Van itt olyan aki már látott igazi földönkívülit?

Figyelt kérdés
Mesélnél róla! Milyen volt? Hogy nézett ki?
2017. febr. 19. 19:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
58%

Csak olyat, aki Magán belül volt. De ha elolvasol, magadon kívül leszel. ;)


Őszintén szólva én megelégednék ismét egy Földönbelüli hölggyel...

2017. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
22%

Csésze aljat nagyon sokat láttam .

Mindig hangrobbanással jönnek-mennek ,amikór csak fêny pöty van és váltokik a' színe jeleznek egymásnak .

A' nagy hajónak olyan szar volt az álcája ,hogy részek látszanak ki az egészből .

A' lények nagyok kicsik nem láttam túl sokat közelről és szinte mindig másmilyet .

Innább a' kísérleteiket láttam amit szabadon eresztenek .

Volt minden ember-állat hyrbrid ,állat-idegen .

Rondák olyan szörös akármi is volt ami gödröket kapart és abban aludt, a' térde úgy halott mint az embernek ,agyara volt és karma nagyon sáros volt . Állatként viselkedett . Az arcát teljessen nem láttam . Ez csak az egyik .

Nem szűrkék az biztos ,azok emberekre specializálódnak.

Nem csak tanuja vagyok elég sokat tudok is .

Ahoz biztos ,hogy tudjam milyen keveset.

2017. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Shai-Hulud ***** válasza:
83%
Rosszat álmodtál, Velő?
2017. febr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Vagy rosszat álmodott, vagy ami még rosszabb, hogy netalán rendszeresen tol magába valamilyen szert, vagy pusztán hülyéskedik csak itt fent, jobb dolga híján.


Amiket összehord, annak a zagyvaságnak már a második soránál megbukik a "történet", ugyanis az idegenek hajói nem hangrobbanással közlekednek, pont ellenkezőleg, halkan szoktak haladni.

2017. febr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
15%

Nem ,ezek olyan gyorsak ,hogy hangrobbanást keltenek .

Szerintem anti-hidrogénnel közlekednek .

És nem tolok szemmit ,esetleg iszok és bebaszok ,de tudom ,hogy miket írok !!!

Te vagy szűk látókörű !

2017. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
15%

Nameg #4-es te biztos k_urva sokat láthattál .

Egyépként változó ,mit csinálnak a' legtöbb olyan amit írtam . A' legutóbbi átment a' kőfalon ,ezt halottam már ,hogy tufnak ilyet, látni elképesztő volt .

2017. febr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
46%
Én látom minden reggel,mikor tükörbe nézek. Esküszöm, mikor meglátom magam kómásan,teljesen Földön kívül érzem magam :D
2017. febr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
51%
Èn beszèltem is egyel. Teljesen embernek nèzett ki de azèrt jött, hogy feltèrkèpezzen ès információkat közvetítsen rólunk ès a viselkedèsünkről. A technológiánk nem igazán èrdekli őket. Ezt az egèszet viccből írtam. Èreztetni szeretnèm, hogy a legnagyobb kitalációkat milyen hitelesen elő lehet adni.
2017. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
24%

Igen. ,alkoholal piákkal nagyon könnyű nevetségessé tenni az egészet . Te csak tudatlan vagy mint akármelyik ember ,de én is .

Anyiban vagyok különb ,hogy én képes vagyok nyitott lenni és egy csomó mindent megértettem .

De te soha nem érted meg majd ,mert egyszerűen nem akarod és azt mondod ,hogy ilyen nincs és te is nevetség tárgyává teszed !

Utálom a' fajtád !!!

2017. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Kedves Velő, ha én is megszólíthatlak... én szívesen megvizsgálom mások szavait nem szokványos közlésekről is, nyitott, objektíve vizsgálódó hozzáállással

(nem vagyok se pszichiáter, se pszichológus, nem így értem).


Ha én kérdezlek, nekem beszélsz még erről?


Fogalmam sincs, hogy reális-e, amit írsz,vagy irreális-e, vagy részben az vajon.


Engem az érdekel, hogy hátha valami összefüggést meglátok a szavaidban.


Bizonyítani sajnos nem könnyű a nem szokványos dolgokat, már amelyik tényleg létezik. Tehát amit állítasz, arról én se nem állítom, hogy meggyőződtem, se azt, hogy eleve téves. Egyszerűen csak van, amit tudok és van, amit nem tudok.


A publikusan nem ismert lényekről csupán meglátásom van, nekem viszont nincs tapasztalatom ilyesmiről. De van sok más olyan dologról tapasztalatom, melyekről a többségnek nincs (talán neked igen, de most nem erről szeretnék eszmecserélni veled itt).


Szóval a meglátásom a publikusan nem ismert lényekről: logikusnak tartom, hogy nem az emberi nem a legértelmesebb lény a végtelen univerzumban, nem beszélve arról, hogy logikus módon minden végtelen és minden összefügg mindennel.


Ebből következően végtelen darab dimenzió van, tehát arról ne mis szólva, hogy a 3-4 , általunk részben érzékelt dimenziók felül a többiben logikus módon kell, hogy hemzsegjen az általunk nem érzékelhető élet.


És mivel ez az átlagban ostoba emberiség nyilván nem a végtelen univerzum csúcsa értelmileg (és EQ-ra se), így hát logikusan kell létezzenek nálunknál legalább technikailag sokkal fejlettebb lényeknek, de erkölcsileg alantasabbak és fejlettebbek is kell létezzenek.


A technikailag fejlettebbek meg nyilván ide tudnak utazni a Földre és anélkül vizsgálni az emberiséget, hogy mi általánosságban érzékelnénk őket.


Tehát feltételezem, hogy ez nem kizárólagos, h nem érzékeljük őket, hanem nem általános. Illetőleg nyilván vannak, akik képesek könnyedén tudattartalom törlésre, ahogy egy hátköznapi hipnotizőr is képes rá elvileg.


Tehát még az is lehet, h mindenki rendszeresen lát ufókat, de csak keveseknek nem törlik az érzékletet a memóriájukból.


Ez a logikai vonatkozás részemről. De tehát tapasztalatom nincs erről, és hátha igazat írsz, Velő, így én érdeklődve hallgatlak, ha volnál szíves további kifejtésre. Köszi.


A többieket meg vitesd el az ufókkal. ;) Hagyd rájuk. Úgy se tudnak logikus ellenérvet.


És elnézést, ha olykor elviccelem a témát, ettől függetlenül logikai alapon tudom, hogy mi emberek a létnek csak egy piciny szeletét érzékeljük - legalábbis éberen!


Hát még akkor mi lehet azon felül.... Még olyan sokat se látunk, mint egy sasmadár, vagy mint egy ultraibolya tartományon túl látó rovar... És ez tudományos tény!


Nem mellesleg Shakespeare is utalt erre, nem tudom fejből idézni... tehát a lényege, hogy sokkal több van égen és földön, mint a szemünk azt felfogja... Logikusat állított, és tudományosan megalapozott is nem mellékesen.


A sok akadémikus mégis izmozik a semmire...


De tudod mit mondok? Egy része a szkeptikusan nyilatkozóknak talán nem is akadémikus, hanem a saját létét tagadó földönkívüli. Persze mindjárt beír egy akadémikus, ironikusan, hogy ő egy földönkívüli, hahaha. :)


A következő majd megint jön a szájtépéssel, hogy paranoidok vagyunk, meg hallucinálunk. Hadd mondja, a párjával így próbálja a nemi életét megjavítani, amennyiben akadémikus szemellenzője van.


Ha meg egy csészealj alakú tárgyból netezik az önmagát szkeptikusnak beállító lény, akkor meg önmagáért beszél. ;)

2017. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!