Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi bajom van? Nem tudom mit...

Mi bajom van? Nem tudom mit gondoljak.

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy 13 éves vagyok.Ha valaki ki szeretne oktatni hogy túl fiatal vagyok, vagy hasonló butaságot akar mondani az életkorommal kapcsolatban, azt megkérem hogy ne tegye.


Amióta tudok beszélni, nekem a szüleim világosan megmondták hogy UFO-k léteznek én ezt pedig el is hittem mint például ha egy gyerek istenhívő családban nő fel, nagy esély van rá hogy ő is az lesz. Szóval én 11 éves koromig úgy gondoltam hogy léteznek UFO-k. Ugyanakkor Isten létezésében nem hittem, szellemekben/entitásokban talán. És akkor most kb 1 éve elkezdtem kételkedni. Nem az idegenekben, hanem mindenben. Evolúció elmélet? Tényleg megtörtént a teremtés? Egyszer csak volt egy nagy bumm és akkor megjelentünk? Mi van a halál után? Van olyan hogy után? Van vége a világnak? Mi az az idő? Lehetséges hogy az idő megállt? Léteznek különböző dimenziók? Mért van a deja vu? Mit jeletenek az álmok? Na és a horoszkóp? Mi van ha az emberek agya hibás? Mi van ha minket kívülről figyelnek meg, mint mikor mi megfogunk egy hangyát ő nem fogja fel hogy mi "kik vagyunk és hogy nézünk ki"? Miért érzem úgy mintha mindenki engem figyelne és az életem egy film lenne? Lehet hogy mentális beteg vagyok? Mennyi kérdésem van még?



Ami segíthet, vagy akár amit gondoltok írjátok le!



2017. máj. 20. 16:33
 1/9 anonim válasza:
48%
En arra szoktam gondolni, hogy minket elultettek, elvetettek mint egy magot, ami kikel es fejlodik. Lehet hogy a fold maga egy nagy hatalmas mag. Es amikor mi kirepulunk a vilagurbe mi leszunk a sporak es megtermekenyitunk mas bolygokat.
2017. máj. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

Hogy a szarba raktad ezt össze. Azt hittem csak ufókról akarsz kérdezni, de úgy látszik nem bírsz magaddal.

1.

Az evolúció biológiai folyamat, az élővilág örökölt tulajdonságainak változása generációk során.

Forrás: [link]

2.

Az ősrobbanás egy tudományos elmélet, amely szerint a világegyetem egy rendkívül sűrű, forró állapotból fejlődött ki. Ez különféle megfigyelések alapja és az Univerzum tágulássával támasztják alá.

Forrás: [link]

3.

Különféle ezoterikus filozófiai és vallások foglalkoznak a halál utánnal, mint mondjuk a vallások és reinkarnációs tanok vagy a parapszichológia.

[link]

4.

Mint mindennek a világnak is megvan a határideje és vége is. Asszem.

5.

Az idő egy mértékegység, azaz két esemény között eltelt idő számoljuk. Nem kell tartani attól, hogy megáll.

6.

Horoszkóp: [link]

[link]

7.

"Mi van ha az emberek agya hibás? Mi van ha minket kívülről figyelnek meg, mint mikor mi megfogunk egy hangyát ő nem fogja fel hogy mi "kik vagyunk és hogy nézünk ki"? Miért érzem úgy mintha mindenki engem figyelne és az életem egy film lenne? Lehet hogy mentális beteg vagyok?"

VÁLASZ: [link]

2017. máj. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem néztél túl sok ezo tv-t?
2017. máj. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ay carramba! ***** válasza:
24%

Isten, teremtés, Ősrobbanás, világvége ----> Sajnálom de ezekre a kérdésekre egyszerűen nincs válasz. Vagy ha valaki azt gondolja hogy mégis van, akkor az az ember bizonyosan bolond. Viszont a többire találhatunk, vagy már találtunk is választ.


Amikor az elején kitértél az életkoros dologra, ahhoz hozzátennék valamit:

Ha visszaemlékszel az egészségtan-órákra 6-ból, akkor eszedbe juthat az hogy mit tanultál, kamaszkorban mi történik veled ilyenkor. Elkezdesz érdeklődni a fent megfogalmazott kérdéseid válaszai iránt, megnő a kritikaérzéked, stb. stb. Velem is megtörtént/történik ez a helyzet, de majd ha haladsz az életben előre, egyre okosabb, bölcsebb, és tágabb látókörű leszel. Ez nagyrészt csak egy pillanatnyi állapot.


Én például néha elgondolkodok azon hogy mi van, ha valójában csak én látom a világot olyannak, amilyen, és valójában más emberek teljesen máshogyan. Például mondjuk a legjobb barátod úgy látja a világot, hogy mindenki (Ő is ) egy robot, és az őt körülvevő világ olyan, amilyent én nem is tudok elképzelni.


Két szóval a kérdésedre: Normálisan viselkedsz. 14/F

2017. máj. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ay carramba! ***** válasza:
#2 Egyébként én is elfogadom az Ősrobbanást, de azért még mindig kritizálható egy jó pár ponton.
2017. máj. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

"kb 1 éve elkezdtem kételkedni. Nem az idegenekben, hanem mindenben."

Nagyon helyes. Önállló gondolatokba, gondolkodásba kezdtél.


"Evolúció elmélet?"

Minden fejlődésre törekszik. Ha megnézed bármi folyamatát, mindenből fejlődés csillog vissza. Minden növekedni, jó irányba akar változni. Van 'evolució', de nagyon máshogy, mint hivatalosan.


"Tényleg megtörtént a teremtés?"

Bizonyos szintekről nézve, igen.


"Egyszer csak volt egy nagy bumm és akkor megjelentünk"

E létsíkban, mi, igen. S ez lesz következő s volt előző ősrobbanásnál is itt.


"Mi van a halál után?"

Így vagy úgy, de haza térük.


"Van vége a világnak?"

Értelemfüggő.


"Mi az az idő?"

Változás érzékelésének sebbessége.


"Lehetséges hogy az idő megállt?"

Idő van, nem megy, vagy áll meg.

Minden egyben van.


"Léteznek különböző dimenziók? "

Igen.


"Mért van a deja vu?"

Egy okkomplexum miatt felkapcsolódsz, ezzel deja-vu érzéshez elegendő információt kapva.


"Mit jeletenek az álmok?"

Mind mást. Sok csak halu, sokuk nagy dolgokat mutatnak, sokuk tanítanak, stb, stb.


"Na és a horoszkóp?"

Ha minden igaz, anyukánk energiájából kiválásának idejében ránk vetülő energiakomplexum eredménye. De lényegtelen ennél mélyebben tudni.


"Mi van ha az emberek agya hibás?"

?


"minket kívülről figyelnek meg"

Igen..., és? Sok létforma figyel meg minket, de nem számít egyik sem.


"Miért érzem úgy mintha mindenki engem figyelne és az életem egy film lenne?"

Ennek sok oka lehet s nem tudom, hogyan érzed így. Privátban ezt is megbeszélhetjük.

De mi magunk figyeljük önmagunkat.


"Lehet hogy mentális beteg vagyok?"

Mindenki az. Csak nem tudod ez mit jelent igazán, de nincs veled baj, sőt.., ellenkezőleg.


"Mennyi kérdésem van még? "

Remélhetőleg minél több. ))

Bármiért is, de nyugodtan írj rám s előbb-utóbb válaszolok. Tényleg bármiért!

Akárhogy is., Minden jót. ))

2017. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

""Evolúció elmélet?"

Minden fejlődésre törekszik. Ha megnézed bármi folyamatát, mindenből fejlődés csillog vissza. Minden növekedni, jó irányba akar változni. Van 'evolució', de nagyon máshogy, mint hivatalosan."

Bocsánat hogy közbeszólok, de nem törekszik semmi semmire. Ha jobban belegondolunk a fejlődés az nem csillog vissza, inkább valami kényszer miatt történik. Ez a kényszer viszont az, hogy ha valami nem érzi jól magát a környezetében, az változik.

Ebből az következik, hogy az evolúció mozgatórugója a kín, és szenvedés.

2017. máj. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kommenteket olvasva csak fogom a fejemet, és komolyan elgondolkodom azon, hogy van e intelligens élet a Földön? 🤔

1. Az evolúció nem a fejlődésről szól, hogy minél tökéletesebb legyen mondjuk egy élőlény, hanem az alkalmazkodásról, egyedfejlődésről. Nade sokszor a legegyszerűbb létformák maradnak fenn vagy a legerősebbek, legszívósabbak.

2. Az álmok korábbi információk, emlékek, gondolatok, érzések, képek, hangok, összessége, amik alvás közben futnak át az agyon. Ezeknek pszichológiai jelentésük van.

3. A deja vu egy érzékszervi csalódás, ami abból áll, hogy két azonos érzékszerv nem azonos sebességgel továbbítja az információkat az agynak, ami aztán kétszer lett feldolgozva, úgyhogy az adott eseményt kétszer lett átélve.

Amúgy ez a kis szar privátba beszólt nekem pedig normálisan válaszoltam neki. Tuti valami baja van nyaktól felfelé. 😕

2017. máj. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Wadmalac ***** válasza:

Mindenre válasz egy szó: pubertás.

Kinövöd.

2017. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!