Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok a valódi X...

Mit gondoltok a valódi X akták sorozatról?

Figyelt kérdés
Ufó hívőket és nem hívőket is kérdezek.

#UFO #jelenség #valódi x akták
2017. máj. 23. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Mi az hogy "valódi"? Van hamis X-akták?
2017. máj. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
91%
Elég misztikus sorozat de van benne igazság is mert szeretem nézni :)
2017. máj. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A 90%-a valószínűleg csak kitaláció, de talán a legjobb sorozatnak tartom ebben a témában. Értelmes, felépített részek és történetek voltak és ami a legjobban tetszett az, hogy annyira nem volt elszállva egyik történet se. Tényleg ellehetett hinni, hogy ilyeneket esetleg eltitkolnak előttünk, ez különösen jó volt.
2017. máj. 24. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak állítások vannak össze vissza. Soha egyetlenegy tény sem.
2017. máj. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

Nem a 90%-a kitaláció hanem a 100%-a.

Eleinte tetszett, de a végét nagyon elcseszték. Mivel idióta befejezést adtak így az egész sorozat semmit nem ér.


Ennél sokkal jobb a Végtelen határok sorozat..

2017. máj. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na akkor azt majd megtekintem. Amúgy azért is kérdeztem mert én mostanság nézem és elég hiteles+ érdekes. Oké semmit nem jelentenek ki egyértelműen de pont ezért hihető nem csak állításokat tesznek maguktól.
2017. máj. 24. 10:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem szórakoztatott, kellemes részekkel. A vége felé kissé sok volt az össze-vissza esküvés, de végülis belefért.
2017. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Annyira hihető, hogy a végét elcseszték azzal, hogy Mulder ügynököt voltaképpen végig átvágták. Kitalálták az egészet, megrendezett volt az egész. Mulder meg kapkodta a fejét, nem hitte el, de még a társa Scully is mondta, hogy ő is benne volt abban, hogy a társát palira vegyék..

Pocsék lett a vége, és ezzel mindent elrontottak.

2017. máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak: szerintem ez csak a 4. évad vége lenne, miközben az alapsorozat 9 évados és jelenleg új sorozat 2. évadja fut Amerikában. Azután még nagyon sok dolog történik a két főszereplővel.

Ha annak idején a Viasat 3-ról láttad, akkor ezért kavarodhattál meg. A magyar vetítés története: a 4. évadig a Magyar Televízió vetítette, ezután a korábbi részek nélkül a Viasat 3 folytatta végig, majd a Viasat utólag szerezte meg a korábbi évadokat. Mivel időszakhoz kötött licensz járt a sorozathoz, ezért a Viasat-nál a 4. évad volt látható utoljára.

2018. jan. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!