Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ufók gyorsan suhanhatnak...

Az ufók gyorsan suhanhatnak el az égbolton éjjel halványan?

Figyelt kérdés
A bátyámmal és barátnőjével kint ültünk a teraszon, és egyszer csak észrevett valami fényt egyenes irányban haladni, és én háttal ültem, és mikor szólt, és odanéztünk a barátnőjével, már nem volt semmi, és azt mondta akkor pont eltűnt, mert ott volt egy felhő. És ez pont most történt, kissé felhős égbolton, nem sokkal éjfél előtt. Amúgy érdekes, mert csak beszélgettünk, és ilyenekről is beszéltünk, erre fél órával később megjelenik ez a valami ami kb 2-3 mp-ig látott a bátyám. Szerintetek tényleg ufó lehetett, vagy valami más? Utána még ki is rázta őt a hideg, és vagy 10 percig beszélt róla, teljesen megijedt tőle szegény.

2017. máj. 28. 00:32
 1/10 Mojjo ***** válasza:
59%

Repült? Azonosítatlan volt? Akkor UFO.

Valószínűleg a középkori Japánból, ha úgy suhant, mint egy ninja...

2017. máj. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is szoktam olyat látni rendszeresen,de szerintem csak egy műhold megcsillant vagy egy éppen zuhanó űrszemét.Ha ufo lenne akkor lenne annyi esze hogy álcázza magát.
2017. máj. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Hogy halványan-e, azt nem tudom, de alighanem gyorsan. Csak egy "sutty" és más semmi.
2017. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Vízszintesen repült és nem volt hangja.
2017. máj. 29. 11:16
 5/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy drón
2017. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Olyan mint egy mozgó csillag? Jóeséllyel csak műhold volt az, szoktam keresgélni tök jó szórakozás, anno nagynéném hozta belém
2017. máj. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, biztos hogy tutira százszázalék kóser ufó volt! Szoktak ide világítani a Föld fele, hogy ha már őnekik nem segít a fény, legalább őket lássák! Mindenki tud róluk, gyakran látni őket! Csak a baj, hogy a NASAnál, meg a Pentagonban annyira le van mindenki terhelve, hogy nincs idejük kiülnoái nézni a csillagokat. Különben már ők is tudnák.
2017. máj. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Wadmalac ***** válasza:

"Vízszintesen repült és nem volt hangja."

Van az a távolság. Főleg ha műhold, az űr vákuumjában hiába sikoltozik.

2017. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valószínű...
2017. júl. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az UFO nem lehet UFO, mert azt már azonosízottad, hogy az egy UFO...
2017. okt. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!