Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez lehetett UFO? Mi más lehetett?

Ez lehetett UFO? Mi más lehetett?

Figyelt kérdés
Az incidens pár éve történt, augusztusban Gyulán, a családdal éppen csillaghullást néztünk. Az egyik feltűnően fényes üstökössel egy időben feltűnt valami más is az égen, és történetesen csak én láttam :D egy nagyon gyorsan repülő, halványzöld fénnyel égő, pontokból álló háromszög alakú objektum szelte át az eget, viszonylag közelinek érzékeltem. Egy ideig kísértem szememmel útját, majd eltűnt. Érdekesség, hogy nem villogott, nem volt hangja, s baromi gyorsan repesztett. Családomat nem nagyon érdekelte, a hullócsillagok sokkal jobban lekötötték őket, s elintézték annyival, hogy katonai repülőről lehetett szó. Végül is, ez egy elfogadható magyarázat lenne, de pár éve láttam egy videó YouTube-on, hogy UFO Békéscsaba felett (ami közel van Gyulához), s ugyanazt a jelenséget mutatták be. A videót sajnos azóta törölték. Vélemények? Mi lehetett ez? Esetleg valaki látott már hasonlót?

2017. jún. 4. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Ha legközelebb krístályt szívsz akkor ne akkor amikor a családdal vagy és szolj nekem is, ok
2017. jún. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy hulló csillagrol letört 1-2 db.
2017. jún. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1. miylen irányban haladtak? Égtáj sszerint, közeledett, távolodott, emelkedett, süllyedt?

2. milyen sebességgel ment, mennyi idő alatt kb. hány foknyit mozdult el a látóteredben?

3. milyen távolinak tűnt és ilyen távolságot becsülve mi lehetett a három fénypont egymástól mért távolsága?

4. a három fénypont KÖZTI terület kitakarta a csillagokat vagy átlátszottak köztük?

5. ha azt nem is láttátok, hogyan jelent meg, de azt már csak-csak, hogyan tűnt el, nem?

6. csillagokhoz képesti fényerő, gyengébb, erősebb?

2017. jún. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

" Ez" egy újságcikk...

Mostanában olvastál hasonlót?

[link]

2017. jún. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha repülő objektum volt és nem lehetett beazonosítani, akkor igen, UFO.
2017. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
10%

"A videót sajnos azóta törölték. "

Egyértelmű, hogy miért. Olyan bizonyítékot tartalmazott, ami a minket megfigyelő háttérhatalomnak kínos lett volna, ha nyilvánosságra kerül. További válaszokat szeretnétek? Nézzétek meg a böngészőtök beépített helyesírás-ellenőrzőjét! A háttérhatalom kifejezést ha beírjátok, ismeretlen szó számára, aláhúzza. Pedig létezik. Minden, amit nagyon titkolni akarnak, vagy nevetség tárgyává próbálják tenni az emberek szemében (pl. a sok UFO észlelést, gyíkembereket, chemtrailt) az VALÓS! Obamának van/volt egy alakváltó gyíkember testőre, akiről sikerült videófelvételt készíteni. Amikor ez a felvétel nyilvánosságra került, az agymosott emberek hiába látták a valóságot a saját szemükkel, nem hitték el. (az agymosott szót is aláhúzza a böngésző helyesírás-ellenőrzője, ahogy a chemtrailt is!)

Már vannak olyan rádió hullámok amiktől a Faraday-kalitka se véd meg. Az okostelefonok kikapcsolt állapotban is képesek lehallgatni az embert, az akkumulátorukat nem lehet kiszedni, csak speciális szerszámokkal. Ha ki lehetne szedni, mint régen, akkor nem hallgathatnának le bármikor. Minden egyértelműen arra utal, hogy mindent tudni akar az emberekről a háttérhatalom.

2017. jún. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Wadmalac ***** válasza:

"Nézzétek meg a böngészőtök beépített helyesírás-ellenőrzőjét! A háttérhatalom kifejezést ha beírjátok, ismeretlen szó számára, aláhúzza."


Na ez aztán perdöntő bizonyíték.

Össze is estem a rémülettől.


De megnyugodtam, mert a GYK ellenőrzőprogramja nem húzza alá, szóval akkor mégsem létezik. :D

2017. jún. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Vagy megszállták az agyadat az ufók, vagy nagyon sokat szipuztál.
2017. jún. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia #6!

Aztak**** ezt nem is gondoltam...(WTF...?!?)

2017. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Milyen volt pontosabban az a háromszög forma? Csak a fényeket láttad, vagy a tárgy formáját is esetleg?

Bár sötét volt, de hátha kivehető volt pontosabban a formája.

A családodat csak nem érdekelte, vagy ők egyáltalán nem is látták?

Volt hasonló észlelésem, csak nappal, azért kérdezem.

2017. jún. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!