Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ufók mért szeretnek gabonak...

Az ufók mért szeretnek gabonaköröket rajzolni?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam és szégyen vagy nem szégyen 66 éves létemre nem tudom az okát.
2017. júl. 10. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy ufómagazin cikk szerint ionizálják a környezetet ezek a gabonakörök és ez az idegenek elektomágneses hullám kommunikációjának kedvez
2017. júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1

Hogy őszinte legyek még most sem értem. 🤔 Hát izé... szóval milyen kölcsönhatások vannak ponthogy nem érdekel, csak a válasz.

2017. júl. 10. 13:40
 3/11 A kérdező kommentje:
Most, hogy belegondolok lehet, hogy az ok maga a magyarázat? 😨
2017. júl. 10. 13:43
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem a legnépszerűbb elmélet az, hogy azok valamiféle jelek, jelölések, üzenetek a saját fajtájuknak. Semmi köze semmiféle ionizáláshoz, olyasmik mint nekünk például a turista jelzések amik mentén tájékozódunk túravonalakon.
2017. júl. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4

Szóval így állunk? Kezdem érteni.

2017. júl. 10. 16:26
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
A nálunk fejlettebbek, minek kommunikálnának gabonakörökkel, amikor már mi is mobilon, facebookon írunk egymásnak. Semmi valóságalapja sincsen. Elvileg ezek a körök ionizálják a tájat, légkört és ez megkönnyíti az idegenek elektromágneses manipulációját. De lehet hogy a háttérhatalomét.
2017. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

üzenet minden gabonaábra. Csak sose értik, ezért mindig ismételnek.

Egyszer leraktak egy biánáris kódolt üzenetet, na azt jól szanaszét trollkodták a britt szkeptikusok.

Erre tőle 50 méterre lerakták a fő troll arcképét is a gabona ábrázolásban.

2017. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
55%
Azért mert az jól néz ki. 😎
2017. júl. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha leszáll egy UFO a gabonaföldre, akkor szétnyomja maga alatt a búzát...


Ez olyan, mintha sétálnál a sárban és én megkérdezném, hogy miért szeretsz magad után lábnyomokat hagyni...

2017. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem akarom megbántani.néni,próbálok ....

Szóval az ufók szerintem nem rajzolnak,hanem leszállnak(az űrhajójukon dístek vannak) és amikor felszállnak és ott marad a nyomuk

De ez csak Szerintem! Van így

2018. dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!