Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A fekete ruhás emberek létezne...

A fekete ruhás emberek léteznek szerintetek?

Figyelt kérdés

Állítólag olyankor jelennek meg, amikor valakik UFO-kkal kerülnek kapcsolatba és meggyőzik őket, hogy ne beszéljenek róla senkinek. Állítólag van egy tudat módosító, emlék kitörlő készülékük is - a Men In Black című filmet is róluk mintázták. Egyes elméletek szerint nem is emberek, hanem ők is idegenek vagy androidok. Ti mit gondoltok erről?


Náhány leírás: [link]



2017. júl. 10. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Nos egy időben én is dolgoztam náluk, de kirúgtak létszámleépítés miatt. Azóta inkognitóban vagyok, de már tervezem a bosszút. 😏
2017. júl. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Persze, hogy léteznek fekete ruhás emberek!

Ha elmész egy temetésre, közelebbi kapcsolatba is kerülhetsz velük...!

2017. júl. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 vantel ***** válasza:
57%
Nem emlékszem.
2017. júl. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

#3

Biztos amnézás vagy.

2017. júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A MIB filmnél szerintem azért valósághűbb a MIB orosz dokumentumfilm amit Medvegyev is mondott a riportercsajnak, hogy nézze meg azt, ami abban van csak azt tudja ő is támasztani:


https://www.youtube.com/watch?v=oR5fFGqeTm4

2017. júl. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

pont én is az orosz verziót akartam linkelni.

Egy része persze nem igaz. De az alapja az bezony az-

2017. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
A feketeruhás emberek valóban léteznek. Nem tudni kik Ők és honnan jönnek, de engem már egyszer megfenyegettek! Pedig csak egy reklám túlzásait cáfoltam. Hárman voltak, olyan 2 méteres vagy talán még magasabbak is, olyan 140-160 kilóval, 1.20as vállszélességgel.Hosszú fekete bokáig érő vékony kabát, fekete ing, fehér arcbőr, és fekete szemüveget viseltek. A hajuk is fekete volt. csak az arcuk világít fehéren, mintha mésszel kenték volna be. A fülük is nagyon fura volt, mintha nem is lett volna fülcimpájuk, vagy inkább áttetszőnek tűntek. Igazolvány nem mutattak, be sem mutatkoztak, csak közölték velem a mihez tartást és megígértették velem hogy életem végéig betartom. Ellenállásnak semmi értelme nem lett volna, látva termetüket.
2017. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
0%
Persze, hogy léteznek! [link]
2017. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
81%

Léteznek. A párommal átéltünk fura dolgokat amit elég nagy dobra vertunk kutatók stb.. végére akartunk járni. Aztán megjelentek. Fekete autó lehallgatások fenyegetések stb.

Igaz engem nem érdekel nem vagyok ijedos fajta de a zaklatás amit megengednek maguknak túlmegy mindenen. Nem fogok csendben ülni azért is elmondom ahol lehet. Vannak!

És ufók is vannak!!! A fekete ruhasok nekem elég emberszerű ek voltak

2017. júl. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Suigetsu346 válasza:

Nyilván. Sok-sok tudományos könyv foglalkozik velük. Az egyikben leírják, hogy 21 bolygó van (pontosabban volt), amin van élet. Néhánynak még a nevét is tudom. Föld, Lorien, Mogador, L'eihr, Lux, meg az arumok bolygója (csak sajnos nem említették a nevét). Meg asszem az Aribol. De most nem vagyok benne biztos...

Ha elhiszed ezt, akkor nem is tudom... nem akarlak sértegetni, de nem jó egy sorozatra alapozni... (ja, és: azok a könyvek sci-fi-k) :"D

De, mint már egy korábbi kommentelő is említette, fekete ruhás emberek vannak. Te talán nem szoktál fekete ruhát húzni? :"D

2017. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!