Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha ténynek vesszük ezt akkor...

Ha ténynek vesszük ezt akkor mi a mai helyzet?

Figyelt kérdés
Tegyük fel valós, hogy a sumérokat, egyiptomiakat, és az indiaiakat is idegenek látogatták, illetve irányították több mint 4000 éve, akkor akkoriban ebből nekik mi hasznuk származott, miért csinálhatták, simán csak segíteni akartak? Nem hiszem hogy azért utaznának fényévszázadokat... Ugye azóta eltelt azért kis idő (gondolom az idegen kultúrának is telt el pár ezer földi év, attól függ hogy nézzük, vagy hogy kell nézni) , miért hagytak itt mindent, mikor lehet esetleg számítani rá hogy újra eljönnek, vagy érdektelen, önpusztító faj lettünk és nem foglalkoznak mostmár ezzel a civilizációval? A mostani kori ufo sztorikban, videókban, leírásokban valahogy nem hiszek, nem is lehet már hinni...
2017. júl. 16. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%

Privátba leírhatom, ha készen állsz, és nyitott vagy az igazságra.

(Amúgy a fényév hosszmérték, úgyhogy helyesen vagy: több száz fényévet, vagy évszázadokat)

2017. júl. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem leírhatnád az igazságot, ha már így felajánlottad, engem érdekelne
2017. júl. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szkeptikus, de próbálok ésszerűen gondolkodni, minden mesét nem veszek be, ezért nem hiszek a mai ufó sztorikban. De hogy 4000 éve - ha nem hamisítványok - már említették a vimanákat, kőlapokra véstek asztronautákat, repülő szerkezeteket stb. kicsit elgondolkodtató.

Elolvasom amit állítasz igazságként.

2017. júl. 16. 20:19
 4/14 anonim ***** válasza:

Árnyfarkas!

Miért csak privátban írod le az igazságot?

Minket, közönséges földi halandókat miért fosztasz meg tőlük?

2017. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
8%
Nem akarlak megfosztani senkit a tudástól(épp ellenkezőleg!),de kissé tartok tőle, hogy ha ide rakom ki, akkor olyanok kezébe is juthat, akik rossz célokra használnák. Neked is küldjem?
2017. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Nyilván valamilyen könyv megvételére akar rávenni, amit nyilvános válaszban törölnének. Vagy csak attól fél, hogy nyilvánosan kiderül mekkora eszelős ostobaságokat írogat.


"Nem vagyok szkeptikus, de próbálok ésszerűen gondolkodni, minden mesét nem veszek be, ezért nem hiszek a mai ufó sztorikban. De hogy 4000 éve - ha nem hamisítványok - már említették a vimanákat, kőlapokra véstek asztronautákat, repülő szerkezeteket stb. kicsit elgondolkodtató."


Egyáltalán nem ezeket vésték, hanem csupán erre hasonlító ábrákat. Egyébként sem gondolkodni kell rajta, hanem bizonyítani, az meg senkinek sem megy.

2017. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%
Éééés itt is van, jedves hölgyeim és uraim, az első gonoszkodó, aki mindenkit leszól, és mindenkiről a legrosszabbat feltételezi. Valahogy mindug leszól egy ilyen, akiket én csak idézőjeleseknek hívok. Rettenetes!!!
2017. júl. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
"Árnyfarkas", nekem is leírhatod a véleményedet a kérdésről!
2017. júl. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is leírnád, árnyfarkas?
2017. júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
"Arnyfarkas" nekem is leírnád kérlek az igazságot?
2017. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!