Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Na jó most akkor ezt beképzelem?

Na jó most akkor ezt beképzelem?

Figyelt kérdés
kb 1 hónapja tart hogy minden éjjel kis fénysugarakat látok az ablakomnál(és nem nem kocsi nem is hulló csillag fehér fénysugár ami oda vissza megy) és egy zúgást halók (leginkább ahhoz tudnám hasonlítani, mikor cseng a füled de azért lényhegesen más) meg mostanában sokkal tovább alszok eddig reggel 7 körül szoktam kellni most meg 10-ig alszom ...néha mikor felébredek az éjszaka közepén a felébredés elött egy vakító fényt látok és utána pislogok és már ébren vagyok... nemtudom mitől van de már lassan kezdek megörülni a hangtól meg a fényektől meg mindentől - A válaszokat előre is köszi :)

2017. aug. 1. 10:48
 1/4 thoomas26 ***** válasza:
85%
Fontos lenne tisztázni, hogy más is érzékelné mindezeket, ha akkor ott lenne melletted (ez a lényegesebb kérdés), illetve található-e a fények és hangok forrására racionális magyarázat.
2017. aug. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
utolsó hát már lassan tényleg az lesz :D
2017. aug. 1. 11:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó?! Az első és egyetlen.
2017. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
amikor kiírtam a kédsést akkor kaptam 3 választ és akkor írtam az utolsónak azt mert azt írt, hogy alufolia a fejre
2017. aug. 5. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!