Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mi lehetett Ufo...

Szerintetek mi lehetett Ufo vagy repülő?

Figyelt kérdés

Egy barátommal ki mentünk csillagokat nézni kb 15-30 perc múlva észrevettem hogy az egyik csillag szerű valami elkezd mozogni meg kérdeztem a barátomat hogy te is látod azt a mozgó csillag szerű valamit?Erre azt válaszolta hogy igen.

Még kb 1 órán keresztül bámultuk a sötét eget amikor már több is elkezdett mozogni. Szerintetek mi lehetett ez?



#UFO #Csillag ami mozog
2017. aug. 4. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Te jó isten, az nem ufó, hanem azok a távközlési műholdak... Úgy teleszemetelték már vele az égboltot, hogy nem tudsz úgy eget nézni, hogy ne menjen épp 1-2 rajta. Ráadásul ezek forognak is mozgás közben és ha épp megtükrözi a napot, iszonyatosan felerősödhet a fényük 10-20 mp-re.
2017. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

A repülőgépet pedig úgy tudod a legkönnyebben megkülönböztetni bármi mástól, hogy villog rajta az un. "anti-collision" lámpa, kisebbeken 1 darab, a nagyobbakon alul-felül, ahogy éppen kiépítették.

Ezen kívül vannak rajta pozíciófények, a gép farkán, hátrafelé világítva fehér, jobb szárnyvégen kék/zöld, bal szárnyvégen piros - bár ezek nehezebben észrevehetően, mivel folyamatos fényt bocsájtanak ki.

A villogónak épp az a lényege, hogy távolabbról és hamarabb ki tudod szúrni, így segíti a gépek levegőben ütközését elkerülni (bár az ilyen "találkozások" elkerülésének elsődleges eszköze a légiirányítás manapság).

2017. aug. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Idióta. :D
2017. aug. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Menj ki gyakrabban, egy idő után nagyjából rá fogsz jönni, melyik az amelyik műhöld, repülő, csillag, meteor, vagy egyik sem


én kb nyár óta csinálom, láttam olyan dolgokat amiket ha leírnék akkor úgysem hinné el senki, mivel leírva nem ugyanolyan mint megtapasztalva, kb kicsit mintha a színeket magyaráznád egy vaknak

2017. aug. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Repülő UFO.

Repülő, mert az égen láttad.

UFO, mert nem tudod azonosítani a repülő objektumot.

2017. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!