Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szóltok ehhez szkeptikusok...

Mit szóltok ehhez szkeptikusok? Egy félhold alakú azonosítatlan repülő objektumot kaptak lencsevégre, miközben felhőnek próbálta magát álcázni.

Figyelt kérdés

A video július 2-án készült Argentínán, amin látható egy különös objektum, ami se drón se pedig valamiféle repülőgép. Az Argentín kutatók is csak vakarják a fejüket a szkeptikusoknak is feladták ezzel a leckét. Nem néz ki videós trükknek vagy ilyesmi. Az UFO hívők szerint egy földönkívüli űrhajó látható a videón, aminek bedöglött az álcázó berendezése, miközben felhőnek akarta álcázni magát.

Forrás: [link]



#Hold #földönkívüli #UFO #űrhajó #álcázó berendezés
2017. aug. 17. 11:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Hasonlít valamilyen ballon hoz.
2017. aug. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mivel meg lettem szólítva, én szkeptikus ezt válaszolom: Nem tudom. Aki nem ezt válaszolja, az vagy hülye, vagy nem szkeptikus.
2017. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

[link]


utána gyorsan bújjunk valami mögé és rángassuk a kamerát felvétel közben



Ja simán lehet egy ballon, a felhőszerű álca pedig szerintem felhő.

2017. aug. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Molyember ***** válasza:
88%
Azon túl, hogy már megint sikerült a lehető legrosszabb eszközzel videózni, az elég egyértelműen látszik, hogy ez egy karika, és nem félhold. Az egyik fele vastagabb, de ha dohányzol, és tudsz karikát fújni, akkor tudod, hogy a legtöbb ilyen lesz. A mérete lehetne még kérdéses, de akár egy kartondoboz segítségével is lehet ilyet csinálni. Csak szélcsend kell hozzá, semmi más.
2017. aug. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Megint sikerült bemutatni a nagy semmit.
2017. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nos, én sehogy se nézem ballonnak, mert simán látható, hogy beleolvad a környezetbe és amikor elhalad a felhő mellett teljesen átlátszó, kivéve a karika részt. Na meg azzal sem értek egyet, hogy mozgassa a kamerát vagy a telefont, mert még a hülye is látja, hogy a kamera pozíciójától függetlenül mozog az objektum, még ha az álló helyben is van. Nem tudom hogy lehetne csinálni ilyet, biztos fel mentek az égbe és onnan rángassák madzaggal.
2017. aug. 17. 13:01
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

" Na meg azzal sem értek egyet, hogy mozgassa a kamerát vagy a telefont, mert még a hülye is látja, hogy a kamera pozíciójától függetlenül mozog az objektum, még ha az álló helyben is van. Nem tudom hogy lehetne csinálni ilyet, biztos fel mentek az égbe és onnan rángassák madzaggal."



nem látod, hogy egy ritka szar minőségű felvétel, amin csak ront, hogy rángatják a kamerát?

A ballon pedig nincsen egy helyben, természetesen mozog.


A felhő közelebb van, mint a ballon, azért takarja ki a felhő. (felhőcskefoszlány)


2017 van, még egy ótvar mobillal is lehet jobb felvételt csinálni.

Ja tudom a megoldást, biztos az ufók zavarták meg valami elektromos jellel a kamerát felvétel közben és rázták a felvevő személy kezét...

2017. aug. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
XD
2017. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:

Csak azt, hogy para egy picit.


Meg közben elgondolkoztam azon, milyen légköri/ optikai jelenséggel lehet magyarázni.

Koszos objektív, szándékos csalás? tükörrel vagy lencsével? Jó kérdés...

2017. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"nem látod, hogy egy ritka szar minőségű felvétel, amin csak ront, hogy rángatják a kamerát?"

Látom, de nem mindenkinek van csúcs mobilja. Kb. 5-8 megapixeles mobilról beszélünk csak rosszul van beállítva a kamera és a lencse is koszos. Sokan vannak, akiknek szar telója van, meg a gombos telefont kedvelik, mert olcsó és csak hívásra használják. És aztán meg mit értesz rángas alatt? Mert követi az objektumot? Ha egy kamerát hirtelen jobbra rántasz el az objektum balra fog húzni, de itt nem ez történik és nem rángassa olyan erősen, ahogy próbálod beállítani.

"A felhő közelebb van, mint a ballon, azért takarja ki a felhő. (felhőcskefoszlány)"

Én sehogy se nézem ballonnak. Linkelj már hasonló ballont, aminek hasonló tömege van és úgy néz ki, mintha kitakarná az ég és a felhők.

2017. aug. 17. 14:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!