Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szóltok ehhez? Nagy-Britan...

Mit szóltok ehhez? Nagy-Britannia közösségi oldalakat nemrégiben elárasztották különös UFO jelenségekről készült felvételek.

Figyelt kérdés

Az Instagramon feltöltött képeket valamiért eltávolították, de fb-n, Twitter-en és különféle közösségi oldalakon rengeteget posztoltak róla. Nem egy, hanem egy tömeges észlelésről beszélünk, mellesleg fényes nappal.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2017. aug. 17. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Én egyik képen sem láttam UFO-t. Viszont láttam madárrajt, bogarakat, füstfelhőt. De ezek nyilván nem annyira érdekesek. Egyébként én örülnék, ha már bemutatkoznának, de ilyen felvételekre nem lehet alapozni a létezésüket.
2017. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1

Nemrégiben láttam róla videót egy fekete valami volt, de amikor linkelni akartam a kérdéshez eltávolították a YouTube-ról, aztán olvastam, hogy a Instagramról is eltávolították a tartalmakat. Nem fekete madárraj vagy bogarak voltak, hanem valami fekete mittudomén micsoda. Többen csináltak róla felvételt.

2017. aug. 17. 15:43
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez egyértelműen Ufó a szkeptikusok ezért hallgatnek
2017. aug. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, ezeken a képeken én is inkább füstfelhőt, meg ilyesmit látok, pedig nem vagyok alapból szkeptikus, csak egyszerűen unalmas, hogy az ilyen felvételeken, mindig csak elmosódott, felismerhetetlen foltok, meg ilyesmik láthatók, amibe aztán báűrmit bele lehet magyarázni, csak fantázia kérdése.
2017. aug. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mit szólsz ahhoz, hogy a Föld nem geoid alakú, hanem lapos, hiszen az FB-t elárasztották az ezt bizonygatók?
2017. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem értelek titeket. Jó pár felvétel van róla a neten én csak belinkeltem párat. Az a fekete valami egyébként sem kivehető tisztán. Olyan, mintha álcázná magát vagy ilyesmi. Itt van például videó, amit még nem távolítottak el: [link]
2017. aug. 18. 12:03
 7/10 Wadmalac ***** válasza:

Egy átlagos képességű CGI készítő 10 perc alatt produkál ilyet.

Manapság már nem lehet hinni az ilyen videóknak.

2017. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyeznek a cornwall-i videón levővel, de inkább valami természetes anomáliának néz ki, nem repülőszerkezetnek. Gondolom erre sem lesz egyhamar magyarázat, mint ahogy a világszerte hallható "hang"-ra sincs a mai napig pedig azt is milyen jó lenne azért tudni mi okozza.
2017. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valószínüleg ezek közül a felvételek közül az összes hamis. Sőt az összes UFO (itt szögezzük le hogy földönkívüli UFO-ra gondolok) észlelés 99.9%-a hamisítoot vagy csak valaki benézte. Na, de ott van az a 0.1% és ez igazolhatja a létezésüket. Szerintem ha tényleg léteznek (mármint a föld közelében, mert az szinte biztos, hogy egy távoli bolygón vannak), akkor vagy most 100 éven belül megmutatják magukat, vagy soha.
2017. aug. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Wadmalac ***** válasza:

" a világszerte hallható "hang"-ra sincs a mai napig pedig azt is milyen jó lenne azért tudni mi okozza."

Nos, ha az érintetlen dzsungel közepén szólal meg, akkor valóban fura.

Viszont ha urbanizált környéken, akkor érdemes keresgélni, hol van a közelben forgácsoló üzem.

Nálunk vot többször szériamunka, amikor több méteres alumínium extrudált üreges profilokat kellett marni CNC gépen, amikor a profilok végét marja a gép, pontosan, tökéletesen így szól és bizony néha kilométerről is hallatszik.

Nem állítom, hogy megtaláltam a megoldást, de minimum gyanús, ha a hanghatás tökéletesen egyezik.

2017. aug. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!