Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Űrhajó roncsot találtak a Marson?

Űrhajó roncsot találtak a Marson?

Figyelt kérdés

Mióta elérhetővé vált a Google Mars applikáció az UFO hívők minden egyes képkockát alaposan szemügyre vesznek, így van ez az általam említett felvételről is. Miután kiszúrták az űrhajónak látszó objektumot feltöltötték a YouTube-on. Mit szóltok hozzá?

https://www.youtube.com/watch?v=or_PXyHTxTk



#Mars #űrhajó #űrhajóroncs #google Mars
2017. aug. 17. 18:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%
Semmit...
2017. aug. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Utoljra azt olvastam, hogy jelenleg 1m (EGY MÉTER) felbontású képek állnak rendelkezésre a marsról.

Bár ha kanalat találtak, azt használni is kellett valakinek ...

2017. aug. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#2

Én meg úgy tudom, hogy a korábbi felvételek is elérhetőek, amik a Marsról készültek és azokat szokták vizsgálgatni. De az újakat is pixelről pixelre nézik át. Mindenkinek megvan a maga hobbija.

2017. aug. 17. 18:28
 4/19 TappancsMancs ***** válasza:
81%
Hogy lehet hogy ezekhez sosem linkelik az eredeti oldalt a NASA sájtjáról vagy a Google Marsról?
2017. aug. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2017. aug. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
10%
Ez csak kitaláció, hazugság. Mert nem létezik űr, se mars.A NASA találta ki őket, hogy kutatási pénzeket szedjen ki az amerikai adófizetők zsebéből.
2017. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#4

Én is a videóban láttam. Gondolom a blogukon teszik közzé, miután elmentik a képet és utána feltöltik a YouTube-on is. Na meg ezeken a képeken könnyű átsiklani, de akadnak mondom olyanok is, akik pixelről pixelre nézik át a képeket, mint a rajongók a Star Wars filmeket.

2017. aug. 17. 19:06
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
Eberek által készített műhold ami becsapódott a marsba.
2017. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

"Űrhajó roncsot találtak a Marson?"


Nem.

2017. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
15%
Ez egyértelműen űrhajó roncs.
2017. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!