Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az égből érkező rejtélyes...

Az égből érkező rejtélyes hangokkal mit akarhatnek üzenni az idegenek?

Figyelt kérdés
Már egy tucat videót néztem róla a YouTube-on más más időpontban és különböző helyeken hallható, szóval szerintem a jelenség valós. Nem tudom ki hogy van vele, de nekem figyelmeztetően hangzik ez a kürtszerű hang. Olyan, mint egy vészjósló sziréna. https://www.youtube.com/watch?v=FHi6LjKuNl4

2017. aug. 23. 20:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Valamelyik ufo üvölteti az mp3 lejátszóját. Nem kell tőle beparáznod.
2017. aug. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
A lumbulábiak beüzemelték az új ufódiszkót a Szaturnusz mellett, és most készülnek a welcome partyra. Semmi vész.
2017. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
xD
2017. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%
Világok harca lesz ezek tripodok menekülj. :D
2017. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek ezekben az ezos baromságokban,de egyszer én is hallottam a valóságban ezeket a hangokat...persze aztán lehet csak behaluztam :D
2017. aug. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
60%
A jelensèg valós ès van is rà tudomànyos magyaràzat. De alapból nem tudom hogy mièrt gondolod hogy idegenek és főleg hogy üzenni akarnak vele.
2017. aug. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

#6

És mi a tudományos magyarázat?

2017. aug. 24. 09:34
 8/24 anonim ***** válasza:
Hát, még ha netán valóban az idegenek üzengetnének is, nem hiszem, hogy ebből valaha is rájövünk, hogy mit...
2017. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
67%

Szerintetek itt vannak évezredek óta, de nem voltak képesek elsajátítani egyetlen emberi kommunikációs formát sem. Helyette dudálgatnak a maguk módján, hátha megértjük.


Ez olyan, mintha a kutyádat úgy tanítanád meg, hogy hozza vissza a botot, hogy előtte elmagyarázod neki. Nem ő lenne a hülye, ahogy úgy néz ki nekünk is sikerült kifogni az univerzum legdebilebb földönkívülijeit.

2017. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
60%
Nem emlèkszem ponntosan, de szó volt róla nemrèg valamilyen TV műsorban ès állítólag rájöttek mi ez. Azt hiszem v.milyen lègköri jelenséggel magyarázták a távoli városok, gyárak zajának az eltorzult felerősödését.
2017. aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!