Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az egész UFO-mizéria kamu...

Az egész UFO-mizéria kamu dolog, egyetértetek? Több lenn

Figyelt kérdés

Az első repülő csészealjat Kenneth Arnold látta 1947-ben, már ez alapos gyanúra kelljen adjon okot - hisz épp ekkor már hidegháború van, mindenki titokban fejleszt, főleg Usa és SZU. Hol látta Arnold az Ufo-t? Az Usa-ban. Tehát egy eddig titkos, németektől lopott kutatási adatokból építettek egy működő csészealjat (sztem a lopakodó early verziója lehetett). Ennyi az egész ügy.

Persze nem vitatom, létezhetnek földönkívüliek az univerzumban a nagy számok törvénye alapján, de hogy itt a földön repkednének, meg állatokat, embereket rabolnának azt kizártnak tartom! Mégha vki lát is vmi csészealj-szerű szerkezetet, az tuti hogy vmi szupertitkos projekt végtermékét látta, ami teljesen földi eredetű!



2017. szept. 6. 17:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
38%
ufókák vannak ! ÉRtem ?
2017. szept. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
55%
Logikus amit írsz, de ettől még ez is csak egy vélemény, nem több. Mondom ezt úgy, hogy az emberrablásokat, meg hasonlókat, én sem tudom komolyan venni.
2017. szept. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 thoomas26 ***** válasza:
58%

Abban egyet értek, hogy (azon túl persze, hogy az észlelések egy része kamu), hogy bizonyos részük valóban földi eredetű, ahogy mondod.

De abban is biztos vagyok, hogy nem mindegyik. Az észlelések egy része minden bizonnyal valóban földön kívüli forrású.

Korántsem tartható oly kizártnak az, "hogy itt a földön repkednének, meg állatokat, embereket rabolnának".

Nos, tehát az, hogy "Az egész UFO-mizéria kamu dolog", én tartom teljességgel kizártnak.

2017. szept. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
69%
Egyetértek. Nyilván vannak olyan jelenségek, amik vagy nagyon ritkák, vagy nem egészen értjük, és biztosat nem is tudhatunk róluk, csak az emberek általánosságban véve nem szeretik azt az érzést, hogy valamit nem tudnak. Inkább elfogadnak vad magyarázatokat, minthogy ott tátongjon az űr, hogy nem tudjuk, mi volt az. Én is láttam két fényes valamit elhúzni az égen, de inkább gondoltam meteorra. Szóval biztos vagyok benne, hogy a legtöbb eset megmagyarázható (lenne) logikusan, csak az emberek szeretnek hinni ezt-azt.
2017. szept. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%
Ha azt vesszük alapul, hogy mennyit ismerünk a nagy semmiből ès mekkora az a daragka amit ismerünk az egèszhez kèpest, szerintem lètezik más bolygón más naprendszerben èlet. Kizártnak tartom, hogy nem. Sem bebizonyítani, sem megcáfolni nem lehet ezt a gondolatot. Az valószínűtlenebb, hogy embereket rabolnának el, ès irányítanák az ember alkotta rendszereket. Olyan lehet egy pár milló fènyèvre lèvő naprendszer, mint nálunk egy forgalmas főtèr. Vannak olyan napok amik körül 32 ègitest kering. Vannak amik körül több száz. Ez a kèrdès amit feltettèl teljesen felesleges, mert amit te gondolsz az kizárólag a te világnèzetedbe illeszthető be tökèletesen. Ezen gondolatok megválasztása a te dolgod. A többi ember (szempont) meglátásai nem rád tartoznak. Ne eröltesd rá magad másokra mert az önpusztítás.
2017. szept. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

"Az első repülő csészealjat Kenneth Arnold látta 1947-ben,"


Ez nem igaz, repülő csészealj beszámolók több száz évre visszamenőleg vannak, sőt még az ókorból is, Kenneth Arnold pedig nem csészealjakat látott, hanem csupaszárny repülőgépeket.

az azonosítatlan repülő objektumoknak egyébként kisebb része a csészealj alakú, bár a legtöbb valamilyen forgástest forma.

2017. szept. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
45%
Én az UFO-kban hiszek, mivel "Azonosítatlan repülő tárgyat jelent". De hogy ezek az UFO-kban kis gernyó lénykék legyenek azt kizártnak tartom.
2017. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
35%
Én reptoid vagyok. Van kérdésed?
2017. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
67%
Én azt nem tartom reálisnak, hogy idejönnek X ezer fényév távolságból, vagy egy féreglyukon keresztül, aztán meg lezuhannak a Földön, mert nekimennek egy hegynek, mert nem látták. Ne már.
2017. szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Duenna ***** válasza:
33%
Vannak földönkívüli járművek, és vannak földönkívüli lények. 4 faj látogatja rendszeresen a Földet. Mások csak átrepülnek a Naprendszeren. Az egyik faj pontosan úgy néz ki, ahogyan mi, emberek (marsiak, vénusziak, szíriusziak, plejádiak). A másik 3 emberformájú lény, de nem emberek. Van két kezük, két lábuk, egy fejük, két lábon járnak, de egymástól teljesen eltérően néznek ki. Egyik részük a földalatt él, másik részük a földfelszínen él, és elvegyül a földi emberek között, harmadrészük a Hold felszíne alatt él. Mindegyik nagyon magas technikai és szellemi kultúrával rendelkezik, sokkal magasabbal, mint ahogyan a földi emberek rendelkeznek. Mind a 4 faj tud telepátiával is kommunikálni (agyból agyba üzenetet küldeni), nemcsak élő beszéddel. Ők már több ezer éve látogatják a Földet, és figyelik az emberi fejlődést, de nem avatkoznak bele. A más bolygó kultúrájába be nem avatkozás egy univerzális törvény a fajok között. Mind a 4 fajnál megtalálható az, ahogyan az embereknél is megfigyelhető, hogy egy részük pozitívan áll az emberi fajhoz, segítőkészek, másik részük negatív, vagyis nem segítőkész, sőt, ellenséges. Amelyik ellenséges az emberekkel, azok szoktak embereket rabolni, mert DNS genetikai mintát vesznek az elraboltaktól, és azokkal kísérleteznek hibrid fajok létrehozására. Nagyjából ennyi, amit biztosan lehet tudni.
2017. szept. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!