Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Volt már valakinek hasonló...

Volt már valakinek hasonló "UFO" észlelése csillagnézés közben?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen olyanokat kérdeznék először akik szoktak teleszkóppal csillagokat nézni, de lényegében ez egy nyílt kérdés is lehet.

Már vagy 1-2 éve történt velem egy eset teleszkópozás közben, egy csillagképet néztem és egyszer bekúszott a képbe egy szürkés színű kör alakú, halovány ismeretlen objektum ami pár másodperccel később hirtelen kb 45 fokos fordulatot tett és el elmozdult majd felgyorsulva eltűnt.

Az ismeretlen objektum azért volt kör alakú és halovány mert nem rá hanem a csillagképben lévő csillagokra fókuszált a teleszkóp.

Először arra gondoltam, hogy esetleg berezgett a teleszkóp és amiatt láttam úgy mintha 45 fokosan kitér az útjából és felgyorsulva távozik, de amennyire emlékszem az objektum mögött lévő csillagok mozdulatlanok voltak, így ha berezgett volna akkor a csillagoknak is ugyanúgy elkellet volna tűnniük, a másik meg, hogy ez földön volt ahol nem tud berezegni a teleszkóp, hozzá pedig nem érhettem, mert csak pásztázás közben érek a teleszkóphoz.

Azután arra gondoltam, hogy esetleg műhold lehetett de amiket nagy nehezen betudtam fogni azokon mind mind jelzőfényeket láttam, viszont ezen az ismeretlen objektumon nem láttam semmi jelzőfényt, meg ebben a műholdas elméletben is ott van a berezgés kérdése.

Szóval ez történt velem, nem tudom, hogy volt-e valakinek hasonló élménye?

Egyébként azért vártam ilyen sokat ezzel a történettel, mert nem tudtam, hogy elmeséljem-e, mert a középkorban azért valakit elevenen elégettek mert kimerte jelenteni, hogy kerek a föld, ma viszont csak eszementnek hiszik azokat akik úgy gondolják, hogy UFO-t láttak.


2017. szept. 24. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Petrának
2017. szept. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A műholdakon nincsenek jelzőfények, azok a repülők amik jelzőfénnyel közlekedtek. Szerintem valami belevilágított a távcsőbe, mondjuk egy autó lámpája vagy a közvilágítás és egy árnyékot láthattál, nem ufót. Legközelebb menj valahová távolabb ahol nincsenek ilyen zavaró fények.

( nekem egy 100/900 apokromát távcsövem van, ufót még eddig nem láttam)

2017. szept. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtt hetekig figyeltem: napfelkelte előtt az Esthajnal csillag mellé állt egy nagyobb fényes "akármi", ott ácsorgott, majd jöttek apróbb fényes akármik különböző

irányból, melyek eltűntek a nagyobb fényében. Mindig volt egy későn jövő, de amikor az is megérkezett, az a nagyobb (=anya űrhajó??) fogta magát és elszállt az űrben! És mindezt szabad szemmel lehetett látni!

2017. szept. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Olyan tèmát boncolgattok amit nyilvánosan felesleges. Ezzel titeket minősienek csak le nos, a döntő többsèg. Mivel azok a normálisak, akik úgy gondolkodnak ès abban hisznek, mint a döntő többsèg, így.. Hát igen. Nem mondom, hogy bolondok lennètek. Èn magam sejtelmem sincs, hogy hol állok, honnan látom amit látok, de az biztos, hogy nem a "normálisak" nyájából. Azt viszont tudom, hogy akik gyakran tapasztalnak ilyen dolgokat, mint ti azok mièrt tapasztalják. Azg is el tudom magyarázni, hogyan tapasztalhatjátok meg újra. Persze mindezt privátban.
2017. szept. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Í*
2017. szept. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azta mennyi elírás. XD ez az ufós tèma tènyleg a helyesírást kèszíti ki.
2017. szept. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

kb 2 óra alatt láttam 15 világító, mozgó fényt, ebből nem tudom melyik volt műhold, melyik emberi eredetű, melyik nem emberi eredetű


de volt olyan is hogy 10 perc alatt láttam 3mat, amiből az egyik olyan volt amit nem felejtek el soha, olyan sebességgel ment, ami se műhold, se repülő, se meteor, se semmi emberi amit el tudok képzelni képes lenne leművelni

2017. szept. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
Ha nem fókuszált rá a távcső akkor valami sokkal közelebbi dolognak kellett lennie. Úgy értem hogy pl egy repülőnél már ugyanaz a beállítás mint a csillagoknál.
2017. szept. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok:

Kedves 4-es! "És mégis mozog a Föld!" legelőször csak egyetlen ember, Galilei jelentette ki, évszázadok teltek el, mire a föld népességének nagyobb hányada is kezdte elhinni. Ma meg már az lenne csoda, ha valaki ebben kételkedne.

2017. szept. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán èrdekel, hogy a föld lakossága miben hisz, hogy a normális nyáj miben hisz. Ők azt tapasztalják amiben hisznek. Èn szeretek mindíg másban hinni ès látni olyan dolgokat amiket a legtöbben soha nem fognak.
2017. szept. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!