Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A 80-as években (84-88kb)...

A 80-as években (84-88kb) lehetett ufos dolgokról olvasni, hallani Magyarországon?

Figyelt kérdés
Én akkor tini voltam de úgy emlékszem,hogy scifi történetek voltak,de kis szürkékről meg eltérítésekről nem lehetett hallani.
2017. szept. 29. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagy divatja volt akkor. Talán a Nemere István által írt Titkok könyve volt a legismertebb könyv, amiből tájékozódni lehetett.
2017. szept. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%

Mi a bánatot jelent ez a 84-88kb-t? Ilyen lassú volt a neted? :O

Szerintem a 80-as évek előtt jóval korában is lehetett róluk hallani újságokban, mert hát tudtommal a Roswelli UFO incidens után eléggé népszerű volt ez a téma, bár nem terjedt úgy a hír, viszont a Magyar UFO hívők is gyártották az összeesküvés elméleteket. Ezt még egy korábbi fórumozó írta nekem, mivel én még meg sem születtem akkor, max csak annyit tudok, amennyit hallottam másoktól. :D

2017. szept. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Áj, de hülye vagyok...most esett le. :D
2017. szept. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A The Roswell Incident c. könyv 1980-ban jelent meg, 1975-ben történt az állítólag elrabolt Travis Walton esete, amely nagy port vert fel. Bőségesen lehetett olvasni-hallani az idegenekről már a két világháború között is, a Világok harca c. rádiójáték pl. 1930-ban volt hallható, ekkoriban még abszolút tényként kezelték, hogy a Naprendszerben is lehetnek lakott bolygók a Földön kívül. Nálunk az 1980-as évek végétől ment a témában a Nulladik típusú találkozások c. tévéműsor Déri János vezetésével, rengeteg amatőr társaság, ufómagazin stb. alakult ekkoriban. Egyáltalán nem újkeletű a téma...:-)
2017. szept. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Persze, lehetett ilyenekről hallani. Nyilván nem akkora számban mint a net elterjedése óta, de azért akit érdekelt, nem maradt infó nélkül.

Alap volt Nemere két könyve, voltak Daniken könyvek, UFO magazin, TV műsor, különböző magazinokban, folyóiratokban cikkek...

2017. szept. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2017. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen,a 80-as évek végétől,90-es elejétől màr kezdtünk mi is hallani a témàról,de az előtti években a mi csalàdunkban,sőt baràti,rokoni körben sem volt ismert ez a téma.Ezért is okozott számunkra meglepést,mikor először bukkantunk olyan beszàmolókra a könyvekben,amik hasonlítottak egy baràtunk történetére,akinek voltak valószinüleg eltéritéses élményei.
2017. szept. 29. 20:39
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

https://www.youtube.com/watch?v=iWf8Ax6dFNw


https://www.youtube.com/watch?v=9ve4L4dnLQ4


A gömbvillám hatására kicsavtodtak a csavarok. Méghozzá facsavarokat -.-


Fejlettebb volt a retro ufológia

2017. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

"Átprogramozta a videot aztán elment. Más kárt nem csinált "


dr.Egely

2017. szept. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Titkok könyve, új titkok könyve és a rejtélyes elődök, Nemere István írta mindet.
2017. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!