Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az létezik, hogy egy utasszáll...

Az létezik, hogy egy utasszállító tökéletesen egészséges pilótái ilyen durván (és ugyanazt mindenki) hallucináljanak?

Figyelt kérdés

[link]


A számtalan UFO beszámolók között vannak ilyen jól dokumentáltak is ilyen tanúk beszámolóival. Miért nem hiszünk nekik?


2017. szept. 30. 17:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

"Miért nem hiszünk nekik?"

Én hiszek nekik, hogy ti hisztek nekik nem tudom. De mi ebben a dokumentált? Talán az, hogy noiportal.hu van megemlítve, mint forrás? Meg az, hogy tökéletesen egészséges? Pataky Attila is elvileg az. A dokumentáció nem az, hogy egyik oldalról a másikra vagy átirányítva. A lényeg azon van, hogy hiszel vagy nem hiszel, nem kell túlbonyolítani.

2017. szept. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

"De mi ebben a dokumentált? "


Nyilván az eseményre gondoltam, nem a cikkre. Arra konkrétan, hogy kiemelkedően felelős munkát ellátó, tanult, intelligens emberek egymással egyező elmondása áll a rendelkezésre, ugyanakkor a légiirányítás is tökéletesen meg tudta erősíteni a repülő jármű ott tartózkodását.

Az UFO-s beszámolók esetében azért nem olyan sűrűn fordul elő ilyen hitelt érdemlő kombináció. De nem hiszünk nekik, valamiért kézzel lábbal tiltakozunk az ellen, hogy ez lehetséges lenne. Inkább gyártunk valami erőltetett magyarázatot a szemtanúk szavahihetetlenségéről csak nehogy el kelljen azon gondolkodni, hogy lehetséges amit mondanak.

2017. szept. 30. 19:07
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

"Nyilván az eseményre gondoltam, nem a cikkre."

Viszont nyilván ez a cikk a számára legkedvezőbb módon hozza le ezt az úgynevezett ,,eseményt", te ezeknek hála hallottál róla. Egy történetet többféle módon el lehet mesélni, pláne hogy utólag már megannyi év telt el. Úgy színezik ki, ahogy akarják és ezek az említett egészséges pilóták is. Dokumentumokat nem mutatnak fel, csak elbeszélgetnek az eseményről. Na nem akarok senkibe kötni , beléd vagy az egészséges pilótákban se, viszont másoknak így fog lejönni. A kérdésed úgy hangzik, mintha meg akarnál győzni másikat. Nem mindegy, hogy ki miben hisz?

2017. szept. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

Előző: én például nem hiszek a te létezésedben. Ennek van értelme?? Mert te ezt sugallod, hogy bármit hihetünk. Oké, akkor te nem létezel.


Aki meg találkozott nem földi humanoiddal, annak számára

nem hit kérdése.

2017. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25%
"Nem Kókler", nem ezt beszéltük meg. Visszaküldelek a tréningre, nem jó a retorikai technikád az igazság elfedésére. Hányszor küldjelek még vissza az alaptanfolyamra...?
2017. szept. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát lehetsz te nagyon egeszseges de ha 16-20 oras munkaszakot vegik vezeted idegesen mert csomo elet van radbizva es nem halucinalsz grat
2017. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Az az érdekes, hogy az ilyen esetekben rögtön a tanúk szavahihetőségét kezdik ki, neeem nem lehet, hogy az éppen a munkájukat tökéletesen elvégző, józan állapotú pilóták tényleg azt látták amit mondanak és a radar is tévedett nyilván. Ha csak ők látták és nem a világ teljes lakossága, az totál lehetetlen. Csak kiszínezik, csoportosan hallucináltak, stb, mert ugye idegen fajok nincsnek! Ezért nyilván nem is láthatták.;)


Na ezzel szemben a tanúskodás, mint olyan az a legbürökratikusabban működő szerveink, bíróságok, rendőrség által és a közvélemény által is elfogadott dolog, ítéletek dőlnek el rajta mióta világ a világ, nap mint nap. Csak ezért gondolkoztam el rajta mennyire visszás, hogy ez azonnal totális elutasításra kerül amint esetleg idegeneket láttak ezek a bizonyos tanúk.


Holott azt kimondani, hogy idegenek nem léteznek, vagy hogy ide nem jutottak el nem lehet. Maximum azt mondhatja bárki, hogy nem tudhatjuk. De ezekben az esetekben a tanúk beszámolóinak megítélése ostoba módon abból indul ki, hogy egyszerűen biztosan nem mondhatnak valót. Mivel arról te már eldöntötted, hogy az az akármi nem is létezhet.

2017. okt. 1. 08:35
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

"Az az érdekes, hogy az ilyen esetekben rögtön a tanúk szavahihetőségét kezdik ki"

Ez egyértelmű, aki nem akar pofára esni rögtön ezzel kezdi. Ez bármelyik ügyben alapeljárásnak számít.

"Ha csak ők látták és nem a világ teljes lakossága, az totál lehetetlen. "

Nem erről van szó. Akik nem hisznek benne legtöbb esetben még a témától is elidegenednek, mellesleg még azok sem tudják pontosan mit láttak, akik láttak valami hasonlót. Amíg nem tudják bizonyítani mit láttak komolytalan, még ha fel is tűnt a radaron valami olyasmivel magyarázzák, amit ismernek.

"Csak kiszínezik, csoportosan hallucináltak, stb, mert ugye idegen fajok nincsnek! Ezért nyilván nem is láthatták.;)"

Még, ha nem is hallucináltak csoportosan, de simán ki színezhették. Tudtommal csak a pilóta és a másodpilóta látta, és állítólag a radaron is feltűnt. De mi van az utasokkal? Nem vették észre, pláne ahogy a cikkben le van írva, hogy egy anyahajót látott két nagyon egészséges pilóták?

"Na ezzel szemben a tanúskodás, mint olyan az a legbürökratikusabban működő szerveink, bíróságok, rendőrség által és a közvélemény által is elfogadott dolog, ítéletek dőlnek el rajta mióta világ a világ, nap mint nap."

Ez természetes. Egy bírósági ügyben, teszem azt hozzá rablás vagy gyilkosság esetében nem kell bizonyítani, hogy léteznek emberek. Mellesleg itt nyomok, tárgyi bizonyítékok is szoktak lenni az egybe hangzó vallomások mellett, nem árnyékok után nyomoznak. Nézd meg a Helyszínelők c. sorozatot, ha nem értesz valamit. :D

"Mivel arról te már eldöntötted, hogy az az akármi nem is létezhet."

Ez nem igaz, én hiszek benne...azt hittem, hogy az előző válaszaimból is simán már kiderült, hogy csak arról próbálok beszélni mások mit próbálnak kifogásolni. Tudod, mivel nagyon sokan lejárassák ezt a műfajt és a sok nevetséges összeesküvés elmélet mellett komolytalannak tűnik.

2017. okt. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Ozmium42 ***** válasza:
57%

"Az létezik, hogy..."


Nem létezik. Mehetsz aludni.

2017. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%

"Nem kókler", végre egy ravaszabb, sunyibb megfogalmazás! :) Csak így tovább! Már kezdtem, azt hinni, hogy az alaptanfolyamra kell visszaíratnom téged... De lassan érik a továbbképzésed, és... a többi. ;)


(Jaj, de kis vicces kedvű vagyok, nemde? Haha.

De ne aggódj.)

2017. okt. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!