Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valóban létezik a fekete...

Valóban létezik a fekete lovag műhold?

Figyelt kérdés
[link] Bár néhány kép elég szerkesztettnek tűnik, de a rádiójelek egész érdekesek meg, hogy a new york times is írt róla utána azt mondták rá, hogy űrszemét. Van aki hisz ebben ?

2017. okt. 6. 15:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
27%
Hi . Én igen. És tudom hogy miért. Gyere privátba dumcsizzunk.
2017. okt. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
27%
Múltkor kerestem a fekete lovagot Monty piton vagy (pájton) tol mondom elolvasom vagy ha van róla egy magasabb irodalmi mű akkor azt de csak ez a szar jött ki... Ugyan már eddig nem vették észre csak most?! Média csinálja ezt a valóságba senki nem foglalkozik főleg a kormány nem ufologiával elég nekik ha haboruzhatnak itt a földön meg adókat szedjenek be..................
2017. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
50%

"az emberiség által gyártott mesterséges holdakkal ellentétes pályán mozog (keletről nyugatra)"

"a sarkokat érintve teszi meg körútját"

[Két, egymást követő mondatban a linkelt cikkből.]

.

Elég nehéz elképzelni azt a keletről nyugatra mozgó tárgyat/objektumot, ami poláris pályán kering.

2017. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
41%

Nekem ez a kedvencem:

"ráadásul a mérések szerint legalább háromszor olyan gyorsan, mint egy szokványos szatellit"

Kemények lehettek a fizika órák a cikk írójának...

2017. okt. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
0%
Nos, valószínűleg a Pataky orioni haverjai nézelődnek itt a Naprendszerben ezzel a szondával, szerintem ez lehet a történet lényege.
2017. okt. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
A cikkben hozzá tettek pár dolgot , hogy hihető legyen de a néhány tény, pl. a new york times szóval nem most hozták fel elsőnek. Mikor hozzák fel a 80-as években amikor most van internet ?
2017. okt. 6. 22:40
 7/29 anonim ***** válasza:
Te olvastál már new york times-t kérdező? Mert én elég sokat, és kb havonta 2 cikkük van, amire azt lehet mondani, hogy van igazságtartalma. A többi meg csak bulvár, meg politikai baromság, nomeg egy nagy adag hisztériakeltés 8mert az kell az amerikainak)
2017. okt. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
[link] De ez nem a "napjainki" hanem 1954, de jó elfogadom a véleményed!
2017. okt. 6. 23:14
 9/29 anonim ***** válasza:
13%

Elszaladt a ménes a göncölszekértől és a fekete lovag itt próbálja a lovakat befogni. :D A mi műholdjainkat hiszi lovaknak és próbálja őket befogni. Ezért is kering gyorsabban és ellenkező irányban, hogy hátha sikerül neki.


Aki nem hiszi, annak utánajárunk.

2017. okt. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Wadmalac ***** válasza:
2017. okt. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!