Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Léteznek -e az UFO-k vagy...

Léteznek -e az UFO-k vagy csak átvernek bennünk a kormányok?

Figyelt kérdés

Hogy elterljék a figyelmünket és ne afontos kérdésekkel foglalkozzunk.

Mert ez sem kizárható. Tudom mit jelent az UFO, demost földönkívüli kultúrákra gondoltam amikor leírom



2017. okt. 9. 18:55
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Léteznek -e az UFO-k vagy csak átvernek bennünket a kormányok?
2017. okt. 9. 18:56
 2/28 anonim ***** válasza:
Aztán erre mit vársz? Egyesek szerint igen, mások szerint nem. Akkor mennyivel vagy okosabb? Ugyanolyan értelmetlen kérdés, mint a létezik e szellem meg isten.
2017. okt. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
48%

Nem tudni pontosan. Valami csak van, mert több ezer, több tízezer átlagos, teljesen normális ember lát fura, megmagyarázhatatlan dolgokat. Ezekre még annyit sem foghatsz rá, hogy agybetegek.

Én már azt is hallottam, hogy nem földönkívüliek, hanem időutazó emberek a jövőből.

Ki tudja?

2017. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy ezernyi bolygóból egyen sincs élet, a Földön kívül. Szerintem léteznek, pedig nem vagyok a konspirációs teóriák híve.
2017. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen félnek a kormányok beismerni a földönkívüliek létezését.

Gondolj bele egyik napról a másikra bejelentenék,hogy idegenek mászkálnak az után vagy repkednek a légtérbe.

Az emberek félnének kitörne a káosz a tőzsdék összeomlanának stb ...

2017. okt. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Léteznek, láttam is már kb. 8 éve és pontosan olyan mint ahogy írnak róla. Esti órákban két fényes erős váltakozó fényű valami haladt párhuzamosan folyamatos irányváltásokkal mintha keresnének valamit aztán megálltak egymás mellett és olyan erősen világítottak pirosban majd kékben ,méretük is változgatott és fokozatosan elhalványodtak. Gondolom elmentek. Idegent viszont nem láttam, csak aki találkozott olyannal ő beszélt róla. Teljesen emberi formák,magasak (2m felett),feltűnően fehérek és kidülledőbb a szemük, nagyobb a szemfehérje. Valamint hogy szótlanok és valamilyen büzös szag terjeng a közelükből, mint az égett gumi. Aki ezt mesélte kb. egy hónapig sokkot kapott utána de egyébként teljesen normális ember.
2017. okt. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Jól van,ügyes válaszok.

Én viszont nem arra gondoltam, hogy léteznek e ZFO-k.

Nem az a kérdés hogy eltitkolják e őket , mert léteznek.

Ez már a fülén jön kimindenkinek és valóban az univerzum nagysága azt indokolná hogy léteznek.

Én viszont arra gondoltam hogy léteznek ugyan de még nem jártak még itt és ebben az esetben milyen oka lehet a kormányoknak hogy bennünket etessenek.

Figyelem elterelés, nyugtalanságban tartás stb....

2017. okt. 10. 08:04
 8/28 anonim ***** válasza:
40%
miért ne létezne. érted rohadt nagy az univerzum 1%-át se térképeztük fel és te képes vagy ilyen idióta kérdéseket feltenni mi szerinted a világűr? díszlet?
2017. okt. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
35%

Biztosan léteznek ufók. Ha nem lennének nem is ígynéznénk ki, hanem mint a yeti. Még mindíg a fán lennénk, az evolúció ugyanis egy nagyon lassú folyamat !


Tudomány sem lenne, mikrocsip, GGPS meg egy csomó minden nem lenne, amit az idegenektől kaptunk.

2017. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Még mindig nem érti a tisztel publikum a kérdésemet.

A kérdésem annak a verziónak amérlegelése, melyet nevezzünk X -verziónak hogy.....

...Nem zárjuk ki hogy léteznek más civilizációk,de tegyük fel hogy még nem jártakitt, de mégis azt híresztelik rejtetten miközben tagadják is hogy elbizonytalanítsanak...

Milyen oka lehet a kurmányoknak erre...??

Van valki aki végre megérti?

És ebben averzióban semmi sincs ami hit kérdése lenne...

2017. okt. 11. 09:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!