Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nem is ide tartozom? (BŐVEBBEN...

Nem is ide tartozom? (BŐVEBBEN LENT)

Figyelt kérdés

Az iskolában a múltkor jöttek pszihológusok és megállapították,normális vagyok,szóval aki hiszi hiszi,aki nem nem!!


Amikor voltak nálunk a pszihológusok,jött velük 1 jósnő.Nekem azt mondta,fényes jövő áll előttem,és életem nagy kalandja 2017 decemberében fog kezdetét venni.Azt is mondta,érzékel bennem valamit,mintha félig ember félig meg idegen lennék.És,nem csak ennyi!Vannak "képességeim" is: Gyógykezem van,testhőmérsékletem tudom szabályozni,egyszer meggyújtottam magamtól egy gyertyát bármiféle segédeszköz nélkül,telepátikusan kommunikálok a barátnőmmel (én üzenek neki ő meg megkapja xd) egyszer elmozdítottam tárgyakat a helyükről,a flakont arrébb toltam,a könyveimet lelöktem az asztalról,és nem használtam a kezem!! Meg nem tudok beilleszkedni sehová sem..:/ Meg bár ez hülyeség,tudok ilyen fura hangon beszélni,azt mondják olyan mint az ufoknak xdd Értelmes válaszokat kérek!!



2017. okt. 28. 14:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Kedves Kérdező!


Egyértelműen Jedi-lovag vagy, és az erő veled van. Másrészről: 2017 Decemberében minden bizonnyal fog valami történni! Ez 100%!!

2017. okt. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de nekem megbukott a történet ott, hogy a suliba mentek pszichológusok és ment velük egy jósnő....milyen suli ez?
2017. okt. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát,pszihológusok szoktak jönni c.c Jósnő meg nem tudom,lehet nem az volt,hanem csak így ért ehhez vagy mit tudom énxd
2017. okt. 28. 15:27
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ide tartozol. Elméd tökéletesen megfelel minimum-maximumnak, ami ide kell.
2017. okt. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Kivételes ismerőseid/barátaid vannak, akik azt mondják, úgy beszélsz, mint a ufok.

Ebből logikusan következik, hogy hallottak más ufokat is beszélni, különben honnan lenne összehasonlítási alapuk?

..

Büszke lehetsz iskoládra, ez is különlegességed bizonyítéka, hogy oda járhatsz!

Abba az iskolába, ahova pszichológusok jósnőt visznek magukkal.

2017. okt. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, mit szívsz, de küldhetnél belőle, jó cuccnak tűnik.
2017. okt. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nagyon durván át lettél verve. Hidd el, mindenki próbál különleges lenni. Én pl. oviban azt hittem egy jó darabig, hogy tündér vagyok. Van ilyen.
2017. okt. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A földi apád nem véletlenül Pataky Attila?
2017. okt. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
9-es, én az oviban fáraónőt játszottam
2017. okt. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Hát amit leírsz az minden csak nem normális. Még ha azt írtad volna hogy a jósnő mondta rólad ezeket az rendben lenne, mert attól te még lehetnél normális mert a jósnő nem az. De így...


Egyébként miféle iskola az ahova pszichológusok járnak és miféle pszichológusok azok akik jósnővel jönnek? XD

2017. okt. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!